חיטוי משרדים – המדריך המלא

נגיף הקורנה  מדביק בקלות בני אדם שאינם מוגנים היטב והנמצאים במגע קרוב ומשום כך, המגיפה התפשטה בישראל ובעולם במהירות הבזק. אחת הבעיות הקשורות במגיפה הזאת היא יש להישמר ממנה ולהתגונן בפניה כל העת. הדבר חשוב, בין היתר, במשרדים אליהם מגיעים עובדים ממקומות ובתים שונים. אל המשרד מגיעים גם לקוחות, ספקים ואורחים אחרים. למרות שבתקופת הקורונה התגברה העבודה מהבית בשלט רחוק עדיין יש להקפיד רבות.

לתיאום חיטוי משרדים צרו איתנו קשר עוד היום: https://clearona.co.il/

מתי לבצע חיטוי?

אחת משיטות ההתגוננות היא חיטוי מקצועי הנעשה על ידי חברת הדברות המתמחה בכך. הדבר חשוב במיוחד, לאחר שהתברר כי שהה במשרד אדם שהיה בקרבת חולה מאומת ונכנס בעצמו לבידוד. אין זה משנה עם הוא עובד ששהה מספר שעות או אורח שנכנס לרגע קצר, כי ההדבקה יכולה להיעשות במהירות. מומלץ לנהוג בזהירות גם כאשר מגיע למשרד אדם ששהה בחו"ל. גם בגלל שהוא טס במטוסים, עבר בטרקליני שדות תעופה ובא במגע עם אנשים זרים ועוד.

תהליך החיטוי

החיטוי נעשה בעת שהמשרדים ריקים מאדם ואין בהם פעילות. עובדי החברה מגיעים עם ביגוד מותאם וציוד מגן כמו כפפות, מסכות לפנים ועוד. הם מרססים את כל החלל הקיים בחומרי חיטוי מאושרים ותקניים שנועדו למיגור הנגיף. מדובר על חומרים בטיחותיים לחלוטין אשר אינם מסוכנים לבני אדם. הם משמידים את הנגיף ומותירים חדרים ומרחב נקי מזיהומים אלו. הריסוס נעשה על ריהוט, הרצפות, הקירות, במעברים, במעליות ובעצם, בכל מקום נדרש. לאחריו ניתן לחזור לשגרה ולהתנהל במשרד כבעבר. יחד עם זאת, ככל שמתגלה חשש נוסף לזיהום מאדם מאומת יש לחזור על הפעולה מחדש. השירות היעיל והמקצועי ניתן על ידי חברה  מקצועית לכל סוגי העסקים הקיימים באזורי הארץ השונים.