השבתתם את הרכב – מה עכשיו?

ישנם שני סיבות עיקריות בהם רכב מושבת. התוצאה של שניהם לא שווה כמובן. זה תלוי מאוד בסוג הרכב ומצבו ובעיקר איך זה קרה. מה גרם להשבתת הרכב? בשורות הבאות תמצאו את כל המידע שיוכל לעניין אתכם בכל מה שקשור להשבתת הרכב. אז השבתתם את הרכב? מה עושים עכשיו? תמכרו אותו? תתקנו אותו? מה עם הנזק? מי יכסה אותו? הכול במאמר שלפניכם.

הרכב שלכם התיישן, המצב שלו כבר לא מה שהיה פעם, כל כמה דקות המנוע דומם או מתחמם ומחרחר וגורם לכם לעיכובים רבים. הבלמים כבר נשחקו ואין יותר מידי מה לעשות עם הרכב. לקראת הטסט וחידוש רישיון הרכב אתם מבינים שלא בקלות תצליחו לקבל את הרישיון וכדאי להיפטר מהרכב כמה שיותר מהר ולפנות למגרש של קניית רכבים מושבתים .

רכבים מושבתים ואחרי תאונה

מכירים את הרכבים הישנים בצידי הרחובות? אלה שמכערים את כל הרחוב? אליהם אני מתכוון. רכבים מושבתים שאין להם תקנה אחרת מלבד מכירה לפירוק. במקרה כזה בו הרכב שלכם התיישן ואתם צריכים נס בשביל לקבל רישיון להפעיל אותו. או לחילופין אתם צריכים אומץ רב בכדי להעלות אותו על הכביש בתקווה שתגיעו ליעד שלמים עם רכב שלם.

במקרים אלה ההמלצה הרווחת היא פשוט למכור את הרכב לפירוק אצל קונה רכבים DBC . במקום להשקיע הון רב בתיקון הרכב או בחיפוש אחר לקוח שיסכים להתפשר על גרוטאה, מכרו את הרכב לפירוק, כך תמקסמו את הרווח שלכם.

מקרה נוסף של השבתת הרכב הוא אחרי תאונה. אם עברתם תאונה, כזו שגרמה למוות סופי של הרכב שלכם, במקום לנסות לתקנו, מכרו אותו לפירוק. במקרה זה שלא כבראשון, תוכלו לקבל את המחיר המלא של הרכב על פי שוויו מחברת הביטוח שלכם.