הזמנות דיגיטליות לחתונה – החידוש הכי מדליק

הזמנות לחתונה הן הדבר המתבקש לקראת האירוע. אי אפשר להתחתן מבלי לשלוח לאנשים החשובים לכם, למשפחה, לחברים, הזמנות מרהיבות ואם אפשר – אז גם מקוריות. אם חשבתם שקשה לחדש בתחום הזה, שימו לב לחידוש הכי מדליק שאפשר לבקש. הזמנות דיגיטליות לחתונה  למוזמנים שלכם, מעוררות התרגשות, התלהבות ועניין. כי זה לא משהו מודפס, בסגנון הרגיל. הזמנות דיגיטליות לחתונה משלבות אנימציה מדליקה, פס קול נלווה. זו הדרך להכניס את המוזמנים שלכם לאווירה בצורה הכי חדשה, מקורית, מדליקה ומיוחדת. 

גרפיקה מדליקה בתנועה 

שלא יהיה לכם ספק, הזמנות דיגיטליות לחתונה אינן סרט הוליוודי שצריך להפיק ביוקר. הרעיון של הזמנות דיגיטליות לחתונה נועד בתקציב נוח "למתוח" את הקונספט של ההזמנות המוכרת ולהפוך אותו למתאים לימינו אלה. על פי רוב מדובר בעצם על הזמנה הדומה להזמנות דפוס, אך כזאת שפתאום מתעוררת לחיים. במקום לראות את המסר קפוא על דף מודפס, האותיות זזות, הרקע מגיע, הגרפיקה לובשת חיים ונעה מול העיניים. הזוג המאושר וההורים המאושרים מתכבדים להזמין את האורחים, בשיטה הדיגיטלית הכי מתבקשת. פלא שלא חשבו על זה קודם, אבל כעכשיו זה כאן וזה זמין. 

משלוח ישיר – ולא בדואר 

החידוש המדליק לוקח גם את המשלוח של ההזמנות והופך אותו לאישי ומיוחד יותר. מלבד הרעיון המדליק של הזמנה דיגיטלית באנימציה וצליל, אפשר להגיד שלום ולא להתראות לדואר. הרי כמעט אף אחד כיום לא שולח מכתבים בדואר, העולם הדיגיטלי המהיר עוקף את הקונספט המיושן הזה בסיבוב. את ההזמנות הדיגיטליות שולחים לנמענים, לאורחים שלכם, בצורה המתקדמת והמתבקשת. ההזמנות מגיעות למכשיר האישי של המוזמנים או לכתובת המייל שלהם. זה לא מונע ממי שרוצה לשלוח כמה הזמנות בדואר, אם מרגישים שצריכים, אך לא במקום הקונספט הדיגיטלי המדליק. 

עיצוב הזמנות לאירועים ווי דיזיין – ככה היום מעצבים הזמנות!