המדריך המלא לשרשרות יהלומים

שרשרות יהלומים נחשבים לאחד מהתכשיטים הכי יקרים. כמובן שגם שם תוכלו למצוא מגוון רחב של מחירים, אולם בדרך כלל בגלל הגודל והמורכבות היחסית שלהם הם יהיו יקרים יותר בפער ניכר.

מה גם שעל כל שרשרת כזו יש מלאי לא מבוטל של יהלומים שמייקר עוד את המחיר.

אולם כמו המחיר היקר ככה גם אין תחליף לשרשרת יהלומים טובה. היא לא חייבת להיות בולטת וגדולה כדי להיות שרשרשת יהלומים מהממת, השאלה שנותרה היא רק איך לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה בנוגע לשרשרת היהלומים שאתם מתכוונים לקנות, המשיכו לקרוא כדי לדעת.

המדריך המלא לשרשרת יהלומים:

כאשר אתם בוחרים שרשרת יהלומים קל ללכת לאיבוד בעקבות הברק המסנוור של היהלומים, אולם רק כאשר תשמעו את המחירים תבינו שזה בלתי אפשרי מבחינתכם.

לכן, הדבר הראשון שעושים זה לקבוע תקציב. כמה אתם מוכנים להוציא על שרשרת יהלומים, עם התקציב הזה אתם הולכים לעשות שיעורי בית ולהבין איזה שרשרת תוכלו לקבל במחיר הזה או פחות ממנו.

הפרמטרים שקובעים את מחיר השרשרת הם מאיזו מתכת עשויה השרשרת. אם מדובר בזהב אז של כמה קראט, ככל שהקראט יהיה גבוה יותר, המחיר של השרשרת עצמה יהיה יותר גבוה בלי לדבר עדיין על היהלומים כמובן.

מה עוד? גם העיצוב והאמנות שיש בשרשרת גם הם קובעים את המחיר. כך למשל, שרשראות שמעוצבים על ידי מעצבים פרטיים עולים הון עתק בהשוואה למה שיש בשוק.

השלב האחרון והמכריע ביותר הוא כמות היהלומים, הנקיות שלהם והמשקל הכולל. למעשה, היום יש אפשרויות רבות לצמצם את כמות היהלומים ועדיין השרשרת תראה שרשרת יהלומים יקרה, זו דרך אחת להוזיל את העלויות בשרשראות יקרות אלו.

אולי יעניין אתכם גם: צמיד יהלומים