מעצבים חדר נוער? אל תשכחו לבחור בשטיח מתאים

בבואכם לעצב את החדר של המתבגר או המתבגרת שלכם, יש להביא בחשבון שאלמנטים מעולם הטקסטיל, שוליים ככל שיהיו, ישלימו את מראה החדר באופן משמעותי ויוסיפו לאווירה הנעימה בו. חלק מפרטי הטקסטיל אשר כדאי לכלול במסגרת תכנון עיצוב החדר הם השטיחים שמוסיפים יופי, עניין וסטייל לחלל.

איך בוחרים שטיח לחדר נוער?

מעצבים חדר נוער? אל תשכחו לבחור בשטיח מתאים, מלבד צביעת הקירות, רכישת אקססוריז, בחירת וילונות וכו', יש להשקיע מחשבה גם בזה. בבחירתכם עליכם להביא בחשבון ולשים דגש על בחירת שטיח אשר תתאים לגיל הילד ולטעם האישי שלו מכיוון שהחדר שאתם מעצבים הוא החדר של הנער או הנערה ועל כן עליהם להיות מעורבים ועליכם להתחשב ברצונותיהם. שטיחים דקים או עבים יעניקו רבות לעיצובו של חדר נוער ולאווירה חמימה וביתית בכל החדר.

כמו את שאר הרהיטים והמוצרים בחדר, כדאי שיבואו יחד איתכם לבחור גם את השטיח, כך הם יבחרו את שאוהבים ואתם תבטיחו לעצמכם שהשטיח ילווה אותם זמן רב ולא תצטרכו להחליף אותו כעבור זמן קצר. 

מחפשים שטיחים לחדר ילדים או נוער? מוזמנים לאתר >>>

התאמה שטיח לחדר

יתרון משמעותי שיש לשטיחים הוא שבימים הקרים יותר, השטיח דואג לחמם את הרצפה הקרה. רכשו שטיח נעים, נוח ושמתאים לגודלו של החדר ושיהיה כזה שלא יזוז בקלות ויחשוף את הרצפה שפחות נעים לדרוך עליה בחורף. בחרו בשטיח בעל צפיפות סיבים גבוהה, שיהיה רך יחסית ושיבודד את תחושת הקור ברצפה כך שיהיה אפשר גם לשבת עליה אם הילד ירצה בכך.

כמו כן, שימו לב לאופן תחזוקת השטיח. לפני הרכישה בדקו היטב את הוראת היצרן של השטיח ופעלו על-פיהן, כך תימנעו מנזקים שיידרשו מכם רכישת שטיח חדש.

מוזמנים להתרשם ממגוון שטיחים באתר: https://saharacarpet.co.il/