צ'קים מעוצבים – איך תעשו זאת נכון?

התחום של מיתוג עסקים צבר תאוצה בשנים האחרונות. כל מסמך וכל פריט שיוצא מבית העסק יוצא כאשר הוא ממותג, הוא נושא את הלוגו של בית העסק ומשלב את הצבעים המאפיינים את המיתוג של העסק.

כך זה עם אתר האינטרנט של העסק, כך זה עם כרטיסי הביקור, כך זה עם השקיות של העסק וכך זה גם עם הצ'קים אשר בהם משלם העסק לספקים השונים. הצ'קים המעוצבים משדרגים מאוד את המיתוג של בית העסק כאשר הרושם שהוא יוצר הוא רושם מקצועי ונעים לעין.

קראו גם על שיקים ממותגים.

איך תעצבו את הצ'קים שלכם בצורה הנכונה?

עיצוב של צ'קים חייב להיעשות בצורה מקצועית ונכונה תוך התחשבות בכמה וכמה אלמנטים. הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לפנות אל גרפיקאי אשר יעצב את הצ'ק בצורה הנכונה. ברור כי יש לבקש מהגרפיקאי כי הוא ידאג לעיצוב שיתאים לקונספט הכללי של בית העסק הן מבחינת המיתוג והן מבחינת הצבעים והלוגו של הצ'ק.

אך חשוב לזכור כי המיתוג, היופי, האסתטיקה והמראה של הצ'ק לא יכול לבוא על חשבון הבטיחות וההגנה של הצ'ק. אף אחד אינו רוצה שהצ'ק שלו יהיה קל לזיוף וחשוף לגניבות. כך שברור כי לפני הכול וגם אחרי הכול יש לבדוק היטב כי הצ'קים מודפסים בצורה הכי מאובטחת והכי מוגנת.

צ'ק עם צבעים מאובטחים

על פי רוב הצ'קים הממותגים הם צ'קים המכילים צבעים לא ממש סטנדרטיים. הם אמורים הרי להתאים לצבעים של העסק וללוגו שלו. אז נכון שכל בית דפוס מצליח להתמודד בקלות רבה עם העניין. האמת היא שגם בבית תוכלו להדפיס את הצ'ק בצבעים הרצויים לכם אם יש לכם מדפסת צבעונית. אך כאשר מדובר בצ'ק ברור כי יש להקפיד על צבעים ביטחוניים אשר אלה אינם ניתנים לזיוף. את זה תוכלו לקבל רק בבתי עסק מיוחדים המציעים את השירות הזה של הדפסת צ'קים מעוצבים. ההדפסה נעשית על ידי צבעי אופסט אשר אלו מבטיחים כי הם לא ניתנים לזיוף.

אם תשמרו על כל הכללים, תוכלו להינות מצ'קים שימתגו את העסק שלכם וישדרגו אותו לאין ערוך.