שליחויות מהיום להיום – מה הכתוביות הקטנות?

חברות שליחויות מבצעות מכלול שירותים עבור לקוחותיהם ואחד המיוחדים בהם הינו שליחויות מהיום להיום. שירות זה מאתגר מאוד בשל לוח הזמנים הקצר והצפוף שבדרך כלל נלווה אליו. לקוח הנזקק למגוון רחב של שירותים בתחום יכול לחתום על הסכם משלוח כולל כאלו הנדרשים בהתראה קטנה. בחברה  מקצועית ומהימנה הנוסח המוסכם והסעיפים שבהסכם יתורגמו לשפת המעשה כלשונם, ובמילים אחרות, לא תהיינה אותיות קטנות שיסייגו את הנאמר בסעיף העיקרי. הכול יהיה גלוי. התוצאה היא שכל משלוח יגיע ליעדו במהירות, בתיאום מראש ועל פי לוח הזמנים שהוסכם עליו.

תפקוד יעיל

על מנת לעמוד בכל היעדים העומדים בפני החברה כולל אלו הייחודיים יותר, קיימת לחברת השליחויות תשתית מעולה. מחסן לוגיסטי שאליו מגיעות החבילות וממנו הן מופצות הלאה, צי רכבים בגדלים שונים ביניהם דו גלגליים שנועדו למשימות מהירות. הם מסוגלים להגיע ליעד במהירות גם בכבישים עירוניים עמוסים ובשעות הלחץ. בנוסף, מערכת ממוחשבת המסוגלת לשנע את כל החבילות במהירות, ליידע את הלקוח על מיקום החבילה וזמני הגעה צפויים ועוד. כל אלו מספקים ללקוח שקט נפשי ביודעו שהוא מקבל שירות איכותי. מנהלי המשלוחים מיודעים אף הם, ולכן, בטוחים שכל האופרציה מתפקדת היטב.

שירותים שונים

החברה מספקת שירותים נוספים כמו משלוחי גוביינא – מה שיכול מאוד להועיל גם במשלוחים דחופים כאלו. בנוסף, משלוח כפול אל הלקוח וממנו באותה גיחה, איסוף מצד ג' ועוד. שירותים רבים כאלו יכולים להיות מנוצלים בעת ביצוע משלוחים דחופים. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום. הם ישמחו לספק את כל המידע הרלוונטי לכל לקוח.  מעל לכל, יספקו שירות מקצועי עם יחס אישי.