קופונים לעובדים – מה העובדים מעדיפים?

חג הפסח מגיע עוד מעט, וזו ההזדמנות המושלמת להעניק לעובדים שי לחג שהוא איכותי אך גם שימושי. כיוון שלכל עובד בחברה יש את ההעדפה האישית שלו בנוגע למתנה שהוא ירצה לקבל לחג, ההמלצה לכל בעל עסק להעניק קופונים לעובדים אותם הם יוכלו לממש על פי בחירה אישית. קופונים אלו הינם סוג של שוברי מתנה, הטעונים בסכום כספי מסוים ומאפשרים את המימוש שלהם באחד מבתי העסק הכלולים בשובר שנרכש.

כדי למקד את קופון המתנה ולקלוע לטעמם של העובדים, ישנם כמה סוגים של קופונים לעובדים שכדאי לשקול להעניק להם:

קופונים למימוש בבתי קפה ומסעדות

יציאה למסעדה היא אחד מהבילויים האהובים ביותר על צעירים ומבוגרים, בין אם מדובר על בילוי זוגי במסעדה, בילוי עם חברים או סעודה משפחתית. כדי לפנק את העובדים לכבוד החג, כדאי להעניק להם קופון המשמש כשובר מתנה למימוש באחת מהמסעדות ובתי הקפה ברחבי הארץ, כשהענקת קופון למסעדת שף תהיה אפשרות מפנקת ויוקרתית הרבה יותר.

הזמינו שוברים לארוחת בוקר >>>

קופונים לחנויות אופנה

כולם אוהבים לקנות לעצמם בגדים, נעליים ופריטי אופנה אחרים וטרנדיים ולכן קופון לעובדים המאפשר מימוש בחנויות אופנה שונות ברחבי הארץ יהיה שימושי ומומלץ תמיד. כדאי לשים לב האם שובר המתנה הנבחר מאפשר לעובדים לממש אותו גם ברכישה אונליין, וכך לחסוך להם את הצורך בהגעה פיזית לחנות כדי לרכוש את פריטי האופנה הנחוצים להם.

קופונים לספא ונופש

אפשרות נוספת להענקת קופונים לעובדים שיהיו גם שימושיים היא שוברי מתנה למימוש בבתי מלון, בתי ספא ומקומות נופש אחרים ואיכותיים. במידה ובוחרים בקופון מתנה לכבוד חג כמו פסח לדוגמא, כדאי לוודא מראש עם בית העסק האם הוא ניתן למימוש גם במהלך החג לנוחותם של העובדים.