סלונים פינתיים

סלון פינתי הוא חלומם של אנשים רבים שלא תמיד יכולים לאפשר לעצמם דברים גדולים יותר. סלונים פינתיים יכולים לשדרג את הבית שלכם ולהפוך אותו לבית אחר לגמרי, כזה שכנראה לא חשבתם מעולם שיהיה לכם.

סלונים פינתיים 

אפילו את זמני הרוגע והפנאי שלנו, אנחנו מעבירים ליד השולחן בסלון או בפינה הקטנה בסוף הבית. פינה זו, חשוב שתהיה מסוגננת היטב לפי הצרכים שלכם, כך שתוכלו להנות ממנה ומזמני איכות יחד עם בני המשפחה.

פריסות סלון 

כשמדובר בעיצוב הבית, יש מעט דברים שמפחידים יותר מאשר לעמוד בחדר ריק ולא לדעת מאיפה להתחיל. יש לקחת כל כך הרבה דברים בחשבון – אסתטיקה אישית, סגנון חיים, תקציב ועוד – אבל הדרך הטובה ביותר להתחיל היא עם פריסת הרהיטים. 

במילים אחרות, קביעת סידור הספות, הכיסאות, השולחנות, ארונות האחסון וכל דבר אחר הכרוך בתכנון הרצפה של החדר (כל פריט שנוגע ברצפה). עיצוב חלל הסלון הוא הכרחי למען תחושת הביתיות שלכם ושל המשפחה שלכם, כעת תוכלו לבדוק סלון באתר https://www.atonline.co.il.

מדדו את הסלון מקיר לקיר, ובדקו את אורך החדר ורוחבו 

ראשית, ציירו קופסה (מעין סלון) וציינו את המידות מכל הצדדים. בין אם אתם יוצרים אותו בתוכנת מחשב ובין אם אתם מציירים אותו ביד על נייר גרף, שימוש בתוכנית קומה בקנה מידה נכון, מועיל לתכנון השטח. 

לרוב, המרת רגליים לאינץ' בקנה מידה 1: 1 היא הקלה ביותר. לדוגמא, סלון שגודלו 16 מטר על 10 מטר, יהפוך לקופסה של 16 על 10 אינץ'. ואז, מדדו את כל הריהוט שהחלטתם לכלול וצרו תיבה נפרדת בגודל ייחודי לכל פריט. באופן זה, לא תפספסו שום רהיט ושום מידה הנצרכת לעיצוב וסידור הסלון והרהיטים בו.