השוואת ספקי סלולר – למה אתם חייבים לעשות אותה?

מאז הרפורמה של שר התקשורת בעבר משה כחלון, העולם, לפחות כאן בישראל, החל להיות מקום קל יותר וזול יותר בשירותים אלו. כדי לנצל את המצב בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים רק לבחור בין חברות סלולר שההבדל ביניהן הוא מזערי בהחלט. בחרו נכון באמצעות אתר משתלם לי השוואת מחירים.

השוואת ספקי סלולר – למה אתם חייבים לעשות אותה?

נהוג לחשוב שלא באמת חשובה החברה בה נהיה, העיקר שהיא מציעה מחיר טוב לזמן אוויר. אולי לא כולנו חושבים כך אך יש מספיק לקוחות שאת החישוב הזה הם עושים לפני הכל.

זה כמובן נתון לשיקולו של כל אדם אך יש עוד דבר שכדאי לדעת על חברות הסלולר הרבות: שירות. השירות אותו תקבלו מחברת הסלולר שלכם לא באמת יהיה דומה לחברה אחרת. יש חברות ששמות דגש על המחיר, ואחרות דווקא על השירות. לבחירתכם.

כמה עולה חבילת סלולר? 

חבילת סלולר כולל, מתחילה בדרך כלל מ 19 ₪ אצל רמי לוי תקשורת ומגיעה גם ל 29 ₪ לחבילה דומה בחברות כמו 018 מובייל והוט מובייל.

נכון להיום, רוב חבילות הסלולר מוכרות לצרכן את חבילותיהן לפי רצון הלקוח כך שאם הלקוח מרבה להסתובב בחו"ל, סביר להניח שהחבילה אותו הוא ירכוש, תהיה בהתאם לזמן האוויר אותו יצטרך. מומלץ לערוך בדיקה מקדימה > בצעו השוואה בקישור.

איזה חברת סלולר נחשבת להכי אמינה? 

השירות בחברות הסלולר משתנות מאחת לשנייה. אם אתם רוצים חבילת הכול כלול גם בחו"ל, תצטרכו לשלם מעט יותר מהחבילה הרגילה אותה מציעה כל חברת תקשורת. 

ברוב החברות, המסלולים הם די זהים כך שאם כן יש הבדלים קטנים בין חבילת סלולר כזו או אחרת, היא תהיה ברמת השירות, שהיא לא פחות חשובה.