תקלות נפוצות בביוב

לא מעט אנשים בכל רחבי הארץ נדרשים לסיועם של ביוביות ענק אשר כל מטרתן להתמודד עם תקלות עמוקות ורציניות בביוב שלכם. חשוב להדגיש ולומר כי במידה ואתם נדרשים לסיוע נקודתי במטרה לפתור בעיות ביוב בדיקה שלכם בלבד, אינסטלטור הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. אך מנגד במידה ומדובר בבעיות ביוב עמוקות וגדולות יותר הכוללות אזורים שלמים החווים תקלות וסתימות, ביובית שאיבות אקספרס היא הפתרון הבלעדי. הביובית היא משאית גדולה אשר כל מטרתה להתמודד עם בעיות אינסטלציה גדולות ועמוקות. התקלות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים בוחרים להזעיק את שירותי הביובית או האינסטלטור הן סתימות חוזרות ונשנות, התפוצצות צינורות וחדירת שורשי עצים ברחוב לצינורות הביוב. 

סתימות הנגרמות מזריקות חפצים ולכלוכים לביוב

חשוב להדגיש ולומר כי במידה ומדובר בתקלה נקודתית בדירה האישית שלכם בלבד, קיים סיכוי סביר שמקור התקלה הוא בצינורות קטנים וסמוכים לדירה שלכם. עם תקלות אלה ביובית גדולה לא תצליח לסייע ולכן אתם חייבים להזעיק את שירותיו של האינסטלטור. מנגד, במידה ומדובר בבעיות מקיפות וגדולות במיוחד, מקור הבעיה כנראה ממוקם בצינורות גדולים ועמוקים יותר אשר מובילים את הביוב לאזור כולו. לצינורות אלה אין לאינסטלטור יכולת להגיע מה שמחייב אתכם להזעיק את שירותיה של הביובית, כמו לדוגמה ביובית ברמת גן. כל שנותר לכם לעשות זה לבדוק האם התקלה בדירתכם היא תקלה אישית ונקודתית של הדירה שלכם או האם מדובר בתקלה אזורית גדולה ונרחבת יותר. 

חדירת שורשי העצים לצינורות הביוב

כלל הסתימות על פי רוב נגרמות כתוצאה ישירה של זריקת חפצים או לכלוכים שונים לביוב מה שיוצר עם הזמן סתימות של ממש. כמו כן פעמים רבות שורשי העצים ברחוב חודרים לצינורות האינסטלציה וגורמים אף הם לא מעט בעיות.