מיתרים לגיטרה קלאסית – מה הכי טוב

גיטרה, כמה אנחנו אוהבים את הגיטרה שלנו עד שכאשר אנו יוצאים מהבית למקום מסוים אנחנו דואגים לקחת אותה איתנו ולהנעים איתה את זמננו בנעימים. לא ממש משנה אם זו גיטרה קלאסית או זו החשמלית, תמיד יהיה טוב אם תהיה איתנו אחת כזו.

מיתרים לגיטרה קלאסית – מה הכי טוב |

ישנם סוגים רבים של גיטרות קלאסיות שניתן לרכוש בכסף מאוד קטן. אם כבר רכשתם אחת כזו, לא כדאי שתבררו אילו מיתרים לגיטרה כדאי לחבר להם בזמן קרע של אחד מהם?

לגיטרה קלאסית – לפחות למתחילים – יתאימו מיתרים מדגם EJ27N מניילון, שלרוב, הו יגיעו תוצרת D'Addario. מדובר כמובן בסט מתרים מעולה לסטודנטים ומתחילים שרוצים לטעום סאונד איכותי ומעולה, כבר מתחילת הדרך. מעבר לכך,  המחירים לא כל כך גבוהים לחלפים אלו של הגיטרה.

מהו חומר שממנו עשויים המיתרים לגיטרה |

המיתרים במתח רגיל, הם עם שלושה מיתרי טרבל נקי מניילון ושלושה מיתרים מצופי כסף על בסיס נחושת מה שנותן לנו לבס עמוק לצליל איכותי וטוב. כלומר בערכה זו קיים סט מיתרים עם טונים חמים ופרוז'קשן אדיר ביותר

לפעמים חשוב להשקיע עוד כמה שקלים כדי לקבל מיתרים לגיטרה קלאסית טובים ואיכותיים, דבר שייתן לנו את הקול המשובח שיוצא מהגיטרה שאותו כה רצינו לקבל. למיתרים יקרים, ברוב המקרים ישנה סיבה מספיק טובה מדוע מחירם גבוה. כמובן בגלל איכותם והפקת צלילם

כמה אמורה לעלות גיטרה טובה? |

אחד מכלי הנגינה הקלאסיים היותר זולים לרכישה היא כמובן הגיטרה. לא בדיוק הכלי מהיקרים שקיימים בסט הקלאסי והמוכר. אם הכלי היקר ביותר שקיים בין כל כלי הנגינה, לפחות מבחינת הכלים הסטנדרט הוא הפסנתר, הרי שהגיטרה, נחשבת לאלו הזולים יותר ונגישים יותר.

כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות גיטרה יפה ומכובדת ואפילו חזקה מאוד. אם פעם הגיטרה לא היית זמינה כמו שהיום, הרי שעבור סכומים מאוד קטנים שאינם מצריכים פתיחת ארנק גדולה, יהיה ניתן לרכוש גיטרה איכותית ביותר וכזו שמסוגלת להחזיק לנו זמן רב מאוד.