חדרי שינה לילדים – 4 טרנדים מובילים

תכנון ועיצוב חדר שינה ייעודי לכל ילד נעשים בהתאמה מקסימלית לכל ילד על פי אהבותיו כך שיהיה לו כיף גדול להיות בחדרו לבד, עם אחיו או עם חבריו.

בשנים האחרונות תכנונם של חדרי הילדים היה ליפה במיוחד והוא מבוסס על כמה טרנדים אשר מובילים את הקוים העיצוביים ואת החשיבה המשפחתית. 

חדר אשר פריטיו יתאימו לילדים וגם לגדולים 

החשיבה הבסיסית היא להתאים את החדר לצרכיו של הילד היום אך לבנות זאת באופן מודולרי תוך חשיבה לטווח הרחוק, כך שיתאים גם לצרכיו בעוד כמה שנים כשיגדל, עם שינויים קלים.

חדר השינה של הילדים כבר אינו ילדותי אלא הוא צועד קדימה לכיוונו של חדר השינה למבוגרים, הוא כולל מיטה איכותית ליחיד, מיטה נפתחת לחבר, מיטה וחצי או מיטה זוגית. הנוחות והמזרן האורטופדי הם בראש סולם העדיפויות, המראה הוא אלגנטי ויפהפה בסגנון עיצובי אשר שולט כעת וקיימת סבירות שתמיד יהיה קלאסי ואופנתי. בחדר יוצב שולחן עם מגירות שיאפשר להניח עליו בנוחות את המחשב ושיהיה נוח ללמידה וארון בגדים הכולל דלתות הזזה לנוחות מרבית בעת הוצאת הבגדים.

אקססוריז 

את הטון בכל חדר ילדים מעוצב מעניקים האקססוריז, שטיח עבה וצבעוני שאפשר לרבוץ עליו או לשחק, וילונות יפהפיים לאורכו של החלון, חפצי נוי המפוזרים על המדפים במיקומים שונים ברחבי החדר  וכריות צבעוניות המונחות על המיטה ומותאמות לגווני המיטה ולצבעי הקירות.

טפטים 

הטפטים חזרו בשנים האחרונות והפכו לטרנד מרכזי בכל חדר. המגמה היא להדביק טפט יפהפה המשתלב עם גווני הריהוט, על קיר אחד בלבד וכך ליצור קיר אחר שהוא אטרקטיבי ומיוחד ויוצר קונטרסט נאה מאוד מול הקירות האחרים בחדר. 

ההדבקה וההסרה הקלילה של הדור החדש של הטפטים מאפשרים להסיר אותם לאחר תקופה מסוימת ולהדביק טפט חדש וכך ליצור מהפך בנראות הכללית של החדר. 

צבעוניות בחדר 

בתכנון העכשווי לא נותרים עם צבעים סולידיים בלבד אלא מוסיפים המון צבעוניות המשתלבת בכל פרט, כמו לדוגמה בכריות עם הטקסטורות הייחודיות, בשטיחים הרכים ובאוהלים המוקמים בחדרים.
הקליקו כאן ותיהנו ממבחר חדרי ילדים מעוצבים!