אמן חושים במרכז – אירועים מהפנטים ובלתי נשכחים

לארגן אירוע מיוחד במינו, זה משימה מאתגרת. אם אתם גרים במרכז ואתם רוצים לארגן אירוע, מכל סוג שהוא אבל מיוחד באמת, נציג כעת פתרון מהפנט. כל מה שצריך לעשות, זה לשלב במהלך האירוע אמן חושים. אמן חושים במרכז יוכל לקחת אירוע חגיגי או רגיל ולהפוך אותו למהפנט, מיוחד, מפתיע ובלתי נשכח. 

אשליות של חוש ומחשבה 

על מנת להפוך מקוסם רגיל לאמן חושים, יש צורך ללמוד מיומנות אחרת לגמרי. אמן חושים במרכז צריך הרבה יותר מאשר זריזות ידיים, יכולת לשלוף שפן מכובע או לבצע להטוטים של העלמת קלפים. אמנות החושים, שנקראת גם מנטליזם או קריאת מחשבות, איננה נס. מדובר ביכולת מרהיבה של האמן, לבצע להטוטים של אשליות מנטליות, לשחק על הקו הדק שבין קריאת מחשבות, קריאת שפת גוף, הבנת הפסיכולוגיה האנושית ושימת לב לסימנים הזעירים שאנשים מעבירים עם העיניים, עם תנועות גוף ועוד. במיטבו, האמן יכול לעורר מחשבות, התנהגויות וציפיות מסוימות, על ידי שתילת רמזים ומילים, תנועות ושינויים בגווני קולו, מבלי שאף אחד מרגיש. 

לאילו אירועים כדאי להזמין אמן חושים

אפשר להזמין אמן חושים במרכז, למגוון רחב של סוגי אירועים, למשל:

  1. לחתונות – ניתן להפתיע את האורחים על ידי אמן חושים שמקבל אותם בקבלת הפנים, עם טריקים מנטליים שמהפנטים בין רגע ויוצרים עניין. 
  2. לבר או בת מצווה – ילדים ובני נוער כבר לא מתרשמים בקלות מקסמים "רגילים". אבל הם בהחלט מתרשמים מאשליות של קריאת מחשבות ומנטליזם. 
  3. אירועים עסקיים – רוצים להפוך אירוע עסקי לחוויה מרתקת ומרגשת? מנטליסט או אמן חושים מהשורה הראשונה, יהפוך את האווירה למחשמלת. 
  4. ימי הולדת מיוחדים וכנסים – בכל אירוע מיוחד, ימי הולדת עגולים, מסיבות הפתעה, כנסים, אשליות של חושים יהפנטו את כולם.