סלקום טיוי – איך סלקום הפכה להיות שולטת בשוק הטלוויזיה?

כל אחד מאיתנו מכיר את חברת סלקום דרך חבילות הסלולר שהיא מציעה לנו. חברת סלקום, כידוע, היא חברת הסלולר השנייה שנכנסה לשוק הישראלי בסוף שנות התשעים והפכה להיות החברה הגדולה והמשמעותית בשוק. 

אך בעשור האחרון היא לא מסתפקת רק במתן שירותי סלולר אלא היא מספקת לנו גם שירותי טלוויזיה רב ערוצית באמצעות סלקום טיוי. מדובר על ממיר שכל אחד יכול לרכוש, ובמקום להשתמש בשירותי הוט או יס, היא מאפשרת לנו ליהנות ממגוון רחב של ערוצים בחבילות שונות, כולל ערוצי ספורט, מוזיקה, סרטים, ילדים, טבע ועוד. כמו כן שירותי החברה כוללים VOD, ועוד שורה ארוכה של אפשרויות ייחודיות וחדשניות. 

כמו בתחום הסלולר, כך גם בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית הפכה חברת סלקום טיוי מהר מאוד לאחת החברות המובילות בתחום. יש לכך מספר סיבות, חלקן קשורות לתוכן ולשירותים שהיא מציעה, אחרות קשורות לעובדה שהחברה יכולה להציע ללקוחותיה שירותים גם בתחומים אחרים, למשל שירותי סלולר או אינטרנט, מה שכמובן משפר את היכולת שלה למכור מוצרים מורכבים במחירים ותנאים נוחים. כמובן שעדיין כצרכן- חשוב תמיד להקפיד על השוואת מחירים באתרים אמינים, כמו SmartCut.

צריך לזכור, חברת סלקום  טיוי לא יוצרת ערוצים אלא רוכשת אותם ומציעה ללקוחות אפשרות ליהנות מהם. מאחר ויש לקוחות רבים שלא מחפשים הרבה ערוצים שיהיו בחבילה והם לא יצפו בהם, אז הרבה יותר הגיוני ופשוט למכור להם ערוצים שמתאימים להם באופן ספציפי. כך למשל יוצרים חבילות של ערוצי ספורט עם כל מה שהם צריכים ורוצים, חבילות של ערוצי ילדים, סרטים ועוד. מדובר על חבילות שמכילות מגוון ערוצים בתחומים שמדברים אליהם. 

צריך לציין עוד שהשירות של סלקום טיוי הוא איכותי, שיטת השידור היא מתקדמת וכן הצופים נהנים מחבילה מושלמת שהם לא בהכרח יכולים למצוא במקומות אחרים. 

לפני סיום נדגיש, בטרם אתם מחליטים אם לרכוש חבילת ערוצים מסלקום טיוי, מומלץ לבחון היטב מה החברה מציעה, באילו מחירים, באילו תנאים ועד כמה באמת זה משתלם אל מול החבילה שיש לכם או אל מול חבילות של אחרות בתחום זה.