מתקן גירוד לחתול – למה חשוב לקנות מתקן כזה

אחת ההנאות של חתולים ביתיים, היא לגרד את הציפורניים שלהם בכל מקום אפשרי. זו הדרך שלהם להשחיז אותם, דבר שהם נהגו לעשות מאז ומעולם בשביל שיוכלו לשרוד בטבע. חתולים נוהגים להשחיז את הציפורניים בכל מקום אפשרי. זה גם עוזר להם להפיג את המתח אצלם.

מאחר ואנחנו לא רוצים שהם ישחיזו את הציפורניים על הרהיטים שלנו, אז נעדיף לקנות להם מתקן גירוד לחתולים עליו הם יוכלו לעבוד ולהשחיז את הציפורניים, בכל עת שירצו. מעבר לכך המתקן גם יכול לשמש אותם למשחקים שונים, במקום שהם ישחקו עם החפצים שלנו ויהרסו אותם.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מתקני גירוד, בין אם זה בחנויות ובין אם זה באתרים שמוכרים ציוד לחיות מחמד ובפרט לחתולים. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שנבדלות אחת מהשנייה, הן בגודל, הן באיכות החומר והן בסגנון המתקן. צריך לציין, כל חתול זקוק למתקן גירוד אחר, בהתאם לגודל שלו ובהתאם לגיל. יחד עם זאת, יהיה נכון לרכוש עבור החתול מתקן גירוד מסוים ולהחליף אותו עם הזמן במתקן גירוד חדש.

כיצד רוכשים מתקן גירוד בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את איכות המתקן ועד כמה הוא יציב, יעיל ונוח לשימוש. רצוי לקנות אותו במקום שמתמחה בנושא, כך תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא, מצוות העובדים במקום.

שנית, יש לבחון את גודל המתקן. לא תרצו שהוא יהיה קטן מדי וכן לא תרצו שהוא יהיה יותר מדי גדול, בשביל שלא יתפוס שטח נרחב בחלל החדר.

שלישית, יש לבחון מאילו חומרים עשוי המתקן ועד כמה הוא יהיה יעיל לחתול שלכם לצורך השחזת הציפורניים. החומר צריך להיות קשיח בשביל שיהיה ניתן לגרד מבלי להרוס אותו.

לעוד מוצרים, בקרו באתר של חנות חיות ירושלים