גגון לרכב – שדרוג שווה במיוחד

איזה כיף לצאת לטיול עם כל המשפחה או חברים כשכולם דחוסים מאחור, מנסים להסתדר בין התיקים והפקלאות?! נכון, זה משרה אווירה הישרדותית מסוימת אבל אין כל סיבה שהיושבים מאחור יסבלו. כמה פשוט ואידיאלי יהיה לשים את כל התיקים והציוד הגדול על הגג, לקשור טוב ולשכוח ממנו עד שמגיעים. גגון לרכב יכול להוות שינוי משמעותי ביותר בכל הקשור לנסיעה עם הרבה ציוד. במקום להצטמצם כי 'אין מקום', תוכלו להביא איתכם לחופשה את כל מה שיהפוך לכם אותה לחופשה חלומית. מבלי להתחשב בשאלה אם יש מקום או אין. אז אילו גגונים לרכב יש ומה היתרונות שלהם?

סוגי גגון לרכב


ישנם שני גגונים שהם הפופולריים ביותר היום בתחום ומספקים את העבודה ביעילות מופלאה.
גלו מהם שני הסוגים והחליטו איזה אחד יהיה המתאים ביותר עבורכם.

  1. גגון אוניברסלי לרכב – זהו גגון אשר כשמו כן הוא, יכול להתאים לכל סוג של רכב. זהו גגון חזק ואיכותי אשר ניתן יהיה להתקין עליו מנשא אופניים או תא חפצים.

  2. גגון ספוג לרכב – זהו גגון שלרוב העלויות שלו יהיו זולות יותר והוא אינו מקובע לגג הרכב, זאת אומרת שניתן לפרק ולהלביש אותו על פי הצורך. כשמדובר בגגון ספוג, שימו לב שאתם קונים אחד איכותי אשר יוכל להחזיק משקלים, להסגר ולהיפתח בצורה נוחה ואיכותית וכמובן להישאר איתכם לתקופה ארוכה.

לא משנה מה תהיה העדפתכם, וודאו כי הגגון אותו אתם קונים, יבצע עבודתו בצורה טובה ובטוחה.

גגון לרכב – למה זה טוב?


גגון לרכב זו אולי התוספת ההכרחית ביותר לרכבים מכל סוג. אם מדובר ברכב קטן או רכב גדול, גגון יקל על עומס הציוד בתוך הרכב וגם יאפשר לכם לבצע מעבר דירה ביתר קלות. אם אתם רוכבי אופניים, גגון לרכב יאפשר לכם להתנייד עם האופניים ביתר קלות לכל חלקי הארץ. ועוד לא מעט יתרונות שגגון לרכב יביא עימו.

הזמינו אביזרים לרכב >>>