ניתוח אף רחב – כל מה שצריך לדעת

האף שלנו נמצא במרכז הפנים ולא סתם. גוף האדם  – מכונה חכמה ומופלאה – מספק חמצן לכל מערכות הגוף, חמצן שנכנס דרך האף, לכן איבר זה נמצא במרכז הגולגלת. היות ואיבר זה מרכזי וחשוב, הוא הופך לבולט במיוחד ויש שמבחינים בו במבט ראשון בכול אחד ואחת. מי שיש לו אף רחב מידי לטעמו או מי שרוצה להצר מעט את נחיריו ולעצב את מבנה אפו, יכול לעשות זאת כיום באמצעות ניתוח להצרת האף.

אבל מה צריך לדעת על ניתוח אף רחב?

תהליך קוסמטי כזה של הקטנת האף נעשה באמצעות פעולה כירורגית ורק על ידי מנתח מומחה. הצרת מבנה האף חייבת להיעשות על פי מבנה הראש, מבנה הפנים, הפרופורציות של האיברים בפנים, לפי גיל ומין המנותח, כמו גם לפי מצב בריאותי והתאמה לדרישות המנותחים. לכן חשוב לבחור רק מומחים בתחום. 

לפני הפרוצדורה חשוב להגיע לפגישת ייעוץ כדי לקבל את כלל המידע וההסברים מהרופא המנתח. לאחר התאמה של מבנה אף צר יותר או כל מבנה אחר, יש לתאם צפיות עם הרופא ולדעת כמה שיותר אודות הפרוצדורה, אודות ההחלמה והמראה הסופי של האף כמו גם שחשוב להבין מהן האופציות במקרה של צורך בתיקונים. 

ניתוח אף רחב הוא ניתוח מורכב יחסית ומאתגר מניתוחים אחרים, לכן חשוב לדעת מה הסיכונים בפרוצדורה כזאת וכיצד אפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר עם אף צר יותר ומבנה פרופורציונאלי לפנים. אפים רחבים דורשים מיומנות רבה, לכן חשוב תמיד לחפש אחר מנתח אף מומחה ומומלץ ולשים את מבטחכם בטובים ביותר. בהצלחה!