למה מומלץ להשתמש במתנות ממותגות ללקוחות שלכם

מתנות ממותגות נחשבות לאחד מסוגי המתנות השכיחים והפופולאריים ביותר בקרב חברות ובתי עסק. מדובר על דרך נפלאה לאחד ולשלב את הרצון לפנק את הלקוחות שלכם במתנה איכותית ושימושית, בשילוב עם הצורך לקדם ולשווק את העסק שלכם. היום מאוד מקובל למשל, להעניק מתנות ללקוחות לכבוד החגים הראשיים, כגון ראש השנה ופסח. בנוסף לכך, ניתן כמובן לחלק מתנות או הפתעות קטנות, במהלך כנס מקצועי. בכל מקרה, מדובר על דרך מעולה להעביר ללקוח את המסר שהוא חשוב לכם ואתם מעריכים אותו. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של מתנות שונות, החל ממתנות פשוטות וזולות יותר, ועד למתנות רציניות ומושקעות. אך בכל מקרה, חשוב להקפיד על מתנות שיעניינו את הלקוח, שיהיו שימושיות עבורו וכמובן יעבירו את המסר השיווקי של החברה שלכם.

מתנות ממותגות – הפתרון האידיאלי לכל חג ולכל כנס מקצועי

כל אחד שמח לקבל מתנה, במיוחד אם מדובר על מוצר שכיף לקבל וכיף להשתמש בו. מתנה ממותגת מהווה למעשה את השילוב האידיאלי בין הצרכים של הלקוח לבין הצרכים של בעל העסק, היות והלקוח שמח לקבל מתנות ואילו בעל העסק שמח לקדם את העסק שלו. ניתן למשל לחלק ללקוחות פריזבי ממותג, רשתות צל לרכב, שמשיה לים, מגבת לים ועוד מגוון עצום של מוצרי פרסום שונים. חשוב רק להקפיד כי על כל מוצר מסוג זה, יודפס הלוגו של העסק. בצורה כזו, גם הלקוח נהנה ללכת לים ולשתות בירה קרה מהצידנית הממותגת שהוא קיבל במתנה, וגם אתם נהנים מפרסום חינם של העסק. הלוגו של העסק שמודפס על הצידנית, על השמשייה או על מגבת הים, בולט ותופס את העין. בצורה כזו, אנשים רבים שיעברו באזור יקלטו את הלוגו והוא ייכנס לתת המודע שלהם. במודע מאוחר יותר, כאשר הם יחפשו מוצר מסוים ויתקלו בלוגו שלכם, סבירות גבוהה שבאופן אוטומטי הם יעדיפו לבחור אותו בגלל שהלוגו כבר מוכר להם.

לסיכום, מתנות ממותגות מהוות את הפתרון המושלם הן כדי לקדם ולפרסם את העסק, והן כדי לשמח את הלקוחות ולשמור אותם קרוב. חשוב רק להקפיד לחלק מתנות איכותיות ושימושיות.