מתנות יום הולדת לילדי הגן – החשיבות של מתנות לא זולות

כל התחום הזה של מתנות ושל פרסים לילדים ולא רק להם עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות. קמו להן חנויות רבות המוכרות מוצרים בשקל, בשנקל או בדולר כאשר בכל חנות כזו אפשר למצוא שלל מוצרים ומגוון ענק של מתנות מכל הסוגים ולכל צורך. העניין הוא שככל שמדובר בחנויות זולות יותר, הערך של המוצרים יהיה נמוך יותר. אי אפשר למכור בשקל מוצרים שהם שווים באמת משהו. זה שהוביל לכך שיש לנו היום בבית מוצרים באיכות ירודה מאוד וכאלה שלא נותנים לנו מענה אפילו לא לזמן קצר.

אז האמת היא שאף פעם זה לא נכון לקנות משהו שנשבר מיד. אך הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בילדי גן.

פרסים בשקל – לא בגנינו!

יש מצבים רבים אשר בם אנחנו רוצים לקנות מתנות לילדי הגן. לרוב זה יהיה במסיבת יום הולדת כאשר חתן יום ההולדת בוחר להעניק לחברים שלו פרס כלשהו יחד עם הממתק או אפילו במקום הממתק. יש גנים אשר בהם מלכתחילה חוגגים מסיבת יום הולדת לשלושה ילדים יחד כאשר מדובר בילידי אותו חודש בדרך כלל. כאשר יש שלושה חתני יום הולדת, ישנה חלוקת עבודה קבועה וברורה מראש. ילד אחד יביא את עוגת יום ההולדת, ילד אחד יביא ממתק והילד השליש יביא פרס.

אז המקום הכי טבעי לכל ההורים הוא בדרך כלל חנויות השקל. כך הם גומרים עם כל העניין בעלות נמוכה יחסית של עד שקל לכל ילד. אך כולנו יודעים כמה ושווים המתנות הללו שעולות רק שקל וכולנו מבינים שבהחלט לא שווה להשקיע במתנות האלה.

אז מכאן תצא הקריאה. מתנת יום הולדת לילדי הגן – לא בחנויות זולות! למידע נוסף אודות מתנות לגני ילדים