בגד ים ביקיני- מתאים לכל אחת?

כן. בואו נרגיע את הרוחות. ביקיני הוא בגד ים שלחלוטין מתאים לכל אחת. אבל. וזה אבל חשוב. לא כל ביקיני מתאים לכל אחת. כדי שביקיני יתאים לכן ספציפית, אתן צריכות להבין מהו מבנה הגוף שלכן, איזו גזרה אתן צריכות ומה יחמיא לכן. בחירה לא נכונה של ביקיני יכולה להביא אתכן למצב עגום בו אתן לא מרגישות בנוח עם עצמכן וחבל.

אז אחרי שהבנו שבגד ים ביקיני מתאים לכולן, איזה בגד ים מתאים לכן?

חזה גדול

אם אתן בעלות חזה גדול, תרצו לחפש כיסוי בינוני, כזה שיבליט אותו אך לא יגרום לו לברוח ממקומו. מחשוף בצורת V יחמיא באופן אוטומטי לחזה גדול בכך שהוא יוצר משיכת בד שעוטפת את החזה שלך ונותנת לו צורה נאה.

חזה קטן

אם אתן בעלות חזה קטן, תרצו לבחור טופ ביקיני שידגיש את החזה שלכן. ישנם דגמים בעלי ריפוד דק או אפילו חזיית פוש-אפ שיוכלו להדגיש את הקימורים שלכן ולהבליט את החזה שלכן בצורה שאתן אוהבות.

קימורים דלים

אם הקימורים שלכן לא הכי מודגשים, תרצו לבחור ביקיני שיעזור להדגיש את מה שקיים. כך למשל טופ הביקיני יכול להיות מצועצע יותר ועם חוטי הקשירה תוכלו לשחק כך שידגישו את האזור שמתחת לחזה שלכן. כמו כן, החלק התחתון של הביקיני יכול להיות גזרה גבוהה כך שיעניק לכן קו מותן בולט יותר.

מבנה אגסי

מבנה אגס הוא מבנה מאוד מוכר ולכן יהיה לנו קל להסביר לכן איזה ביקיני בנות מבנה האגס צריכות. כיוון שכמו האגס, המבנה שלכן רחב יותר באזור האגן, תרצו לבחור ביקיני שימשוך תשומת לב לאזור העליון של גופכן ופחות תשומת לב לאזור התחתון.

מבנה גוף ארוך

אם אתן גבוהות מיתר החברות שלכן ולא רוצות להדגיש את זה יתר על המידה גם בחוף הים, תרצו למצוא בגדי ים בצבע לבן או ביקיני שיחצה את הגוף שלכן בצורה כזו שלא יראה גבוה מדי. טנקיני יכול להיות פתרון מעולה.

בשורה התחתונה,

ביקיני יכול להתאים לכל מי שרוצה ללבוש ביקיני. אתן רק צריכות להכיר את הגוף שלכן ומה מחמיא לו.