יתרונות וחסרונות במיטת קומותיים

מיטת קומתיים, מה המושג הזה אומר לכם? יש כאלו שהביטוי הזה מחזיר אותם לאווירה של חיי פנימייה, אחרים רואים במיטה זו אופציה להעמסת החדר. אבל חשוב להבין כי המיטה הדו קומתית של היום לגמרי שונה ממה שהכרנו בעבר. כך שאם אתם שוקלים לרכוש מיטת קומתיים, בואו וקראו על כך. כן, יש לה יתרונות וגם חסרונות. ואת כל זה ראוי לקחת בחשבון לפני הרכישה.

היתרונות של מיטת קומתיים

  • ניצול שטח – מיטת קומתיים מאפשרת לנו לנצל את השטח של החדר בצורה מקסימלית. וכך להוסיף מיטה נוספת בחדרי שינה לילדים, וזאת בלי להעמיס על השטח.
  • פרטיות – כאשר הולכים לישון, חשוב לכל אחד ליהנות מפרטיות ומהרגשה של שטח אישי משלו. מיטת קומתיים מאפשרת את התחושה הזו, ויוצרת אווירה של פרטיות.
  • חוויה – בעיני ילדים רבים מיטת קומתיים היא החוויה במיטבה. הם אוהבים את החידוש שבעניין, ונהנים ממנו גם לאורך זמן. האופציה לטפס בכל ערב, לרדת בבוקר בהחלט מנעימה עליהם את החיים ואת השגרה הרוטינית.

החסרונות של מיטת קומתיים

  • בטיחות – חשוב להתייחס להיבט הבטיחות. כי נפילה ממיטה היא תמיד לא נעימה. אך כאשר מדובר על נפילה ממיטה מוגבהת, הסכנה מוחשית. אמנם יש אמצעי בטיחות שונים ומעקות, אבל נפילות הן לעיתים בלתי נמנעות. כך שהורים חששנים או פחדנים יימנעו מרכישה של מיטה כזו.
  • עומס בחדר – חשוב לנו שהחדרים ייראו נעימים ומרווחים. העמסת רהיטים עלולה ליצור אווירה עמוסה ואפילו תחושת מחנק. אמנם המיטה מנצלת את השטח באופן מקסימלי, אבל היא בהחלט משפיעה על ההרגשה שלנו.
  • תנודות – מה מרגיש הישן במיטה העליונה, כאשר זה שישן תחתיו מתהפך מצד אל צד? במיטות רבות התנודות הללו מורגשות ועלולות להציק. כמובן שכאשר המיטה איכותית ויציבה מאוד, הדבר לא יורגש. אבל במרוצת השנים התופעה עלולה להופיע ולהפריע לישון.

האם היא מתאימה לכם?

כן, יש לה יתרונות וחסרונות. אך אם היא עונה על הצורך שלכם, והיא פותרת לכם בעיות – הרי שתוכלו לתור אחר מיטת קומתיים מעוצבת ואיכותית שתשרת אתכם כראוי בנוחות ובבטיחות.

למידע נוסף הכנסו לאתר https://roome.co.il