הדברת פשפש המיטה מהו המחיר?

פשפש המיטה שנראה בבית היא תופעה מאד לא נעימה. במקרים רבים בני הבית הביאו את הפשפשים הללו הביתה בלי ידיעתם, בטיסות או עקב שהייה בבתי מלון בארץ או בחו"ל. אפשרות נוספת היא שבני הבית הביאו ריהוט ישן כדי לבצע בו רסטורציה, אך היו בו פשפשים. או שהפשפשים הגיעו מאחת מהדירות הסמוכות.

מהו החרק שנמצא בבית 

כאשר רואים בבית גללים לבנים או שחורים וגם כתמי דם על המזרנים, הלקוחות מצלמים זאת ומעבירים אלינו כדי שנזהה את החרק. אם מדובר בפשפש המיטה אנחנו מעבירים להם הנחיות מדויקות של הפעולות האקוטיות שעליהם לבצע.

הדברת פשפש המיטה 

כדי להכחיד את פשפש המיטה הביתי יש להקפיד ולבצע כמה פעולות ביתיות ורק לאחר מכן המדביר המיומן שלנו מגיע לצורך ריסוס ייעודי. 

תהליך העבודה בבית:

  • בשלב ראשון מפעילים שואב אבק בעל כושר יניקה מאסיבי ועוברים על פני כל המזרנים, החיבורים והקפלים. כמו כן על כל בדי הריפוד של הספות ושל הכורסאות, הקיפולים והרבדים הפנימיים כיוון ששם הם מתחבאים. פעולות זהות מבצעים גם בווילונות ובשטיחים בכל הבית.
  • יש לבדוק אם קיימים סדקים בקירות ואם כן לבצע גם שם שאיבה, כיוון שזהו מקום המחבוא שלהם.
  • את כל המצעים יש לכבס במכונת כביסה בחום של שישים מעלות ולאחר מכן אנו ממליצים להעביר אותם למייבש הכיסה, כדי ליצור מכת חום נוספת. 
  • את בדי הריפוד שאפשר להוריד מהספות ומהכורסאות, הווילונות והשטיחים רצוי לכבס גם כן בטמפרטורה המקסימלית, בהתאם לחומר ממנו הם עשויים. 
  • רק לאחר ביצוע כל הפעולות הללו מגיע המדביר להשלמת הפעולות הנדרשות.

ריסוס באמצעות חומר כימי נגד פשפש המיטה 

המדביר שלנו מרסס באמצעות החומר הכימי שקוטל את פשפש המיטה בכל רחבי הבית ובמיוחד במקומות שבהם היו פשפשים. כמו בסביבת המיטות והרהיטים. אם מדובר בדירת גן או בבית פרטי עם חצר, הוא מרסס גם ברחבי הגינה כדי שתהיה זו פעולה מאסיבית ורוחבית.

ריסוס גם אצל השכנים 

אם קיים חשש או שידוע שיש פשפש המיטה גם אצל השכנים חשוב מאד שגם השכנים יבצעו את כל פעולות ההכנה ואת הריסוס. בדרך זו יש סיכוי סביר שמוקד הבעיה יחוסל ויוכחדו הפשפשים, הטפילים וגם הביצים שלהם. אם השכנים אינם משתפים פעולה, יש סיכוי שהתופעה הזו תגיע שוב לביתם של הלקוחות.

הדברת פשפש המיטה מחיר

הדברת פשפש המיטה מחיר נעה בין 1,500-1,200 ₪ לכל חדר. אם מדובר בבית מלון שבו מבצעים עבודה ממוקדת בכל החדרים, העלות היא כ – 500 ₪ לכל חדר. 

במקרים חמורים אפשר להוסיף לטיפול זה גם טיפול בקיטור חם וגם באנוקסיה אשר מנטרל את החרקים הללו באופן מוחלט ולפרק זמן ארוך. 

אולי יעניין אותך גם לדעת על הדברת טרמיטים