5 שירים מושלמים לשיר כניסה לבת מצווה

כשאיכות ויצירתיות נפגשים ליצירת האירוע המושלם שלכם השיר שבחרתם לכניסה לאולם בבת המצווה יהיה בלתי נשכח.

להלן חמש הבחירות שלנו לשירי בת מצווה מרגשים, איתו כלת השמחה תכנס לאולם בגאווה חגיגית לכבוד המעבר מילדות לבגרות:

  1. "תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת, שיהיה לך טוב…" שירה המרגש של גלי עטרי – מה שאת אוהבת. שיר נוגע ללב שתמיד מרגש ומכיל בתוכו ברכות ואיחולים מרגשים.
  2. ריטה ומשי קלינשטיין – קחי לך, מילות השיר מרגשות ממש כמו כל סיפורה של אם ובת. "קחי לך, את השיר ששרתי לך, כשהיית בתוכי, קחי לך"
  3. שירי מימון – לאן שלא תלכי- "לאן שלא תלכי רק אל תשכחי יבוא היום תביני הכל, תהיי בשבילך ותתחילי לגדול, כי יש המון אהבה בעולם וגם אם לא מושלם, לא רואים את גבול התהום שבפנים" שיר שתמיד נוגע ללב."
  4. דני רובס- משהו חדש מתחיל. שיר שמסמל תחילה של תקופה מרגשת. " דברים קורים תמיד בזמן נכון, באים הולכים בין ההמון, את עיניי תראי, ומגע מקרי בי, ניסים קורים, הכול עוד אפשרי" שיר מלא תקווה וניסים."
  5. חזקה מהרוח של גלי עטרי. שיר כניסה לבת מצווה מלא העצמה נשית מרגשת.

"היא היתה חזקה מהחורף, היא היתה חזקה מסופה, לצמוח מכלום שהיה לה, זה סוד הכח שלה"

תוכלו לשלב בבת המצווה של הבת היקרה שלכם רקדניות, כלי מוזיקה, ריקוד של ביתכם בתוך להקת הרקדניות שלנו, כך שהקטנה שלכם תהיה מרוצה ומאושרת מהאירוע שמוקדש רק לה.

הביקוש למתכנני אירועים בכלל אירועים משפחתיים משמחים כמו בת מצווה גדל משנה לשנה בעקבות השדרוג בתכנון והנוחות המירבית שמפיק האירוע ישרה עליכם.

הפקת בת מצוות מקצועית

כאשר אנו מדברים על הפקת בת מצוות מקצועית עם שירים לבת מצווה בהתאמה אישית, אנו מתכוונים לתהליך של מנהל אירועים המפגיש את כלת בת המצווה הצעירה עם החלום שלה ושל הוריה לאירוע מושלם. כך מביא מרמת הרעיון אל הפועל כל אלמנט שהמשפחה מבקשת, בכדי ליצור אירוע מרהיב ובלתי נשכח בהתאם לזמן ולתקצוב. תנו את העבודה המסובכת למנהל אירוע ולמפיק האירוע שינהלו את החגיגה שלכם מתחילתה ועד סופה.