באיזה שלב נצטרך אימון אישי?

אם ברצונכם להגשים מטרות, להצליח בחיים, להגיע להעצמה אישית, להסיר חסמים, זהו הזמן בדיוק לפנות למאמנת אישית. לא מעט פעמים אנו חשים דריכה במקום, לא מצליחים להתקדם הלאה, מה שעלול ליצור תסכולים אישיים ואכזבה. אם אתם מעוניינים להגיע להישגים, ואם ברצונכם להתמודד עם אתגרים, זה הזמן בדיוק לפנות למאמנת אישית.

ממשו את הפוטנציאל שלכם

לא מעט אנשים הם בעלי פוטנציאל אולם אינם מסוגלים לממש אותו. עניין זה נובע מחוסר אמון בעצמי, חסמים, ואפילו חשש להצליח ולהגשים חלומות. למאמנת אישית מנוסה ומקצועית אשר סייעה ללא מעט אנשים להגשים מטרות וחלומות, יש את כל הכלים בכדי לסייע לכם, זאת בתנאי שתשתפו פעולה. 

במה המאמנת מתמקדת?

מאמנת אישית יכולה לזהות את נקודות החולשה שלכם ואת נקודות החוזק, ולזהות מה גורם לכם לא להצליח כפי שהייתם רוצים. מנהלים של ארגונים שאינם יודעים באילו אסטרטגיות לבחור בכדי לקדם את העסק, אנשים אשר מעוניינים להתקבל לעבודה, אך אינם ממצים את הפוטנציאל שלהם בראיון האישי.

אימון אישי יסייע לכם להשתחרר מפחדים ששולטים בכם, יעזור לכם להגשים את עצמכם, לפתור בעיות בתקשורת בין אישית באתר של דורית קיי, ועוד. אם אתם מעוניינים לדעת כיצד מקבלים את ההחלטות הנכונות, להצליח, לפתח את האינטליגנציה הרגשית, בכל המקרים הללו, מאמנת אישית תביא אתכם למחוזות לגמרי אחרים, אלה ששאפתם להגיע אליהם, ואפילו לא ידעתם שיש לכם את הכישורים לכך.

מה לבדוק?

חשוב לוודא ולבדוק שהמאמנת למדה את תחום האימון האישי, שהיא עוברת מידי פעם השתלמויות, ומעבר לכל, האם יש לה השכלה אקדמאית, ובאילו תחומים היא למדה. מן הסתם, מי שלמד פיזיקה, איננו מתאים לעסוק בתחום. לעומת זאת פסיכולוגיה, מקנה למאמנת האישית לא שפע של כלים.