צילום לאמזון

אמזון הוא אחד מאתרי המכירות הגדולים בעולם, אם אתם מוכרים באתר, אתם בוודאי יודעים ומכירים את דרישות האתר לגבי תמונות מוצרים. ישנם צלמים הלומדים את הפרטים הקטנים על מנת לצלם את המוצרים באיכות ובצורה המושלמת, כנדרש מהנהלת האתר.

 

צילום לאמזון – קריטריונים

מטרת הקריטריונים של האתר הוא, על מנת לתת ללקוח את התחושה שהוא נמצא בחנות אמיתית. צורת הצילום הנדרשת מביאה את הקונה להרגשה כי מוצר זה משווק על ידי אמזון, מכיוון שכל תמונות האתר הם בעלי אותו קו ייחודי. האתגר שלכם כמוכרים היא ליצור את התמונה המושלמת והייחודית לאתר, הן מבחינת האתר והן מבחינתכם כמוכרים המעוניינים במכירת הסחורה שלהם.

אם תמונת המוצר שלכם אינה תואמת את דרישות האתר והיא אינה מצולמת בצורה מקצועית המושכת אל לב הקונה, בנוסף לכך שאמזון בוררים את התמונות והם לא יאשרו את השימוש בתמונה מכיוון שהיא לא מקצועית מספיק, גם הקונה עלול לחזור בו מהרצון לרכוש אצלכם.

 

צילום לאמזון – האם כדאי לצם לבד

אם תצלמו לבד את התמונה אתם עלולים להתפתות ולנסות לשחק עם גווני המוצר, על מנת לקבל תמונה משופרת ומודרגת למוצר שלכם. אך מכיוון שבאתרי מכירות גדולים ההתייחסות לתמונות היא חשובה ביותר. במידה והתמונה אינה מציגה את המוצר כמו שהוא ואינה עומדת בקריטריונים של האתר, אמזון יוכלו להטיל עליכם עונשים ותספגו נזקים מהם.

לכן כדאי לשכור צלם עבור צילום לאמזון המתמצא בחוקי האתר ולא פחות מכך מקצועי ויודע איך מצלמים מוצר לשיווק, על מנת להביא את התמונה המושלמת למוצר ולאתר.

תשומת הלב הנדרשת לפרטים הקטנים היא חשובה מאוד, באתרי מכירות כמו אמזון, הקריטריונים לתמונה הטובה היא בעיקר לטובתכם. צילום מוצרים בצורה מקצועי עם תמונות ברמה גבוהה יבדילו אתכם משאר המוכרים באינטרנט ויגדילו את מכירותיכם.