כל מה שרציתם לדעת על תהליך של ניקוי יבש

לא כל בד מסוגל להתמודד עם תהליך של כביסה. לא כל בגד ישמור על עצמו שלם ומעוצב גם לאחר מפגש עם מים. בדיוק לשם כך מוכר הפתרון של ניקוי יבש. כשמו הוא – ניקוי שמתבצע ללא מים בכלל. כיצד בכל זאת מנקים את הבגדים? הנה לפניכם הסבר על התהליך.

כך מבצעים ניקוי יבש

ניקוי יבש מתבצע בתוך מכונה. המבנה שלה דומה למכונת כביסה אך היא למעשה משלבת גם את הפעולה של מכונת ייבוש. בתוך המכונה הבגד נחשף לחומרים כימיים מתאימים, אלו מנקים את הבד ומסירים את הכתמים ללא מים בכלל. עם סיום הפעולה החומרים הללו מופרדים מהבגדים, ועם תום פעולת הכיבוס הבגד נקי ממש כמו לאחר כביסה, אך ללא מים בכלל.

את הניקוי היבש מבצעים במכבסות ייעודיות שמציעות מענה עבור בגדים מסוגים שונים, זאת באמצעות מכונות מקצועיות ובעזרת חומרים מתאימים אשר מתאימים לשימוש ללא מים, והם מצליחים להתמודד יפה מול כתמים מסוגים שונים.

מקצועיות ואחריות בבחירת מכבסה

רוצים לשלוח בגד יקר לניקוי יבש? שמלת ערב או ניקוי יבש לשמלת כלה? חליפה מחויטת יוקרתית? זכרו לברר היטב על המכבסה ועל המקצועיות. כי ניקוי יבש הוא נושא רגיש שעלול להזיק לבגד שלכם, אם הוא אינו מתבצע באחריות ובדיוק רב, לפי הרכב האריג ולפי הרגישות שלו. מכבסה מקצועית ואחראית תוכל להציע מענה מקצועי ומתאים אשר יאפשר לכם לקבל לידיכם את הבגד חזרה נקי ומכובס. תהליך הניקוי יכלול לרוב גם גיהוץ אשר יחזיר לבגד את המראה הרצוי לו. בגד נקי ומגוהץ שנראה נפלא – מגוהץ וחלק, מוכן ללבישה כמו חדש ממש. אכן, תהליך נחוץ ושימושי לבגדים יוקרתיים שאינם עמידים במים.