כל הטיפים למציאת טבעת אירוסין יוצאת מן הכלל

לאחר 6 שנות זוגיות, ששנתיים מתוכם התגוררתם יחד בדירה שכורה, אתה מחליט כי אתה רוצה למסד את הקשר עם בת הזוג האהובה ולהינשא בטקס חתונה גדול ומרגש. כעת נותר לך לשתף את ההחלטה הזו עם בת הזוג ולארגן לה הצעת נישואין מושקעת שהיא לא תשכח אף פעם.

בנוסף למציאת מקום רומנטי ויפה, התאריך הטוב ביותר וכל האפקטים שיהיו מסביב – עליך למצוא טבעת אירוסין יוקרתית ומיוחדת שתעניק לה במעמד המרגש, שאין ספק כי היא תוסיף רומנטיות והתרגשות לכל ההפקה המתוכננת. מכיוון שהיצע טבעות האירוסין הינו גדול ומגוון, מומלץ להיעזר במספר טיפים מועילים שיסייעו לך לבחור את הטבעת המושלמת.

התייעצו עם חברים

בוודאי גם אתם חלק מחבורה של חברים משותפים שכולם סביבכם התחתנו לפני מספר שנים, או שהם נשואים טריים. מכיוון שהם עברו כבר את הרגע המרגש של הצעת הנישואין, מומלץ להתייעץ איתם בנוגע לבחירת הטבעת השווה ביותר להצעת הנישואין המתוכננת.

אם אין לכם חברים שמבינים בנושא, כדאי להתייעץ עם אחות או חברה קרובה של בת הזוג שעומדת לקבל את הטבעת, מכיוון שהן בוודאי מכירות ויודעות מהו הטעם שלה בתכשיטים – ותמיד טוב לשמוע דעה של אישה בנוגע לבחירת תכשיטים.

בחרו טבעת בעיצוב מקורי ומיוחד

כאמור, מגוון הטבעות הינו ענק ומגוון מאוד. לכן מומלץ לבחור טבעת אירוסין מיוחדת שאינה דומה לכל שאר טבעות האירוסין האחרות. ניתן לבחור טבעת בשיבוץ של יהלום מרכזי וגדול במרכז הטבעת, ומסביב לו שיבוצים נוספים של מספר אבני יהלום קטנים ועדינים שיבליטו את יופי היהלום המרכזי. נוסף על כך ניתן למצוא גם טבעות אירוסין זהב לבן עדינות ומעוצבות.

למרות שנהוג לבחור טבעת אירוסין עם שיבוץ של יהלום מרכזי, תוכלו לבחור דווקא טבעת מקורית עם שיבוץ מרכזי של אבן חן אחת כמו אבן ספיר יוקרתית בעלת נוכחות, ומסביבה יהיו משובצים עוד כמה אבני יהלומים קטנים ויפים.

בדקו את איכות היהלום

איכות היהלום נמדדת על פי מספר פרמטרים כמו מדד הצלילות של אבן היהלום, המשקל שלו, רמת הליטוש ועוד. העדיפו לבחור טבעת בעלת יהלום איכותי ונקי כמה שיותר, כך שהמראה שלו יהיה הרבה יותר בולט ויוקרתי.