כל הסיבות למכור את הרכב לפירוק

למה בכלל למכור את האוטו לפירוק?

קיימות סיבות ושיקולים רבים היכולים להוביל אותנו למסקנה אחת והיא למכור את הרכב. אך שוק המכוניות רחב ומגוון ולא תמיד זהו דבר כל כך פשוט למצוא קונה לרכב גם אם לא בהכרח מדובר על רכב ישן. אך כשמדובר ברכב ישן יחסית אחד שכבר אין בו כלל שימוש ואנחנו בכלל בספק אם הוא עוד מסוגל להסיע מישהו ממקום למקום, דווקא למכוניות כאלו יש שוק וקיימים אנשים פרטיים או חברות מסויימות כמו איזי פירוק רכבים בירושלים אשר ישמחו לקנות מאיתנו את הרכב לטובת פירוק הרכב ושימוש בחלקיו. בנוסף גם קיים אינטרס מדיני של להוריד רכבים ישנים מהכביש בכדי ליצור יותר מקומות חניה ולהקל על עומסי התנועה והפקקים שכל כך נפוצים בישראל.

איך אפשר שלא למכור?

כאשר אנו מוכרים את הרכב לפירוק אנו בעצם יוצרים עסקה אשר ממנה כולם כולל כולם יוצאים מרוצים בגלל מספר סיבות. קודם כל אם אין לי שימוש ברכב והגרוטאה רק תופסת לי מקום בחצר אז למה שלא אוכל להרוויח ממנה מעט כסף אחרי כל השנים? זוהי סיבה מצויינת למכור את הרכב לפירוק, אחת שגם תכניס לנו מעט כסף. סיבה נוספת, היא אומנם ניראת לנו חסרת חשיבות וספק אם בכלל נחשוב על כך בעת מכירת הרכב אך בזה שאנו מורידים רכב מהכביש ושולחים אותו לפירוק אנחנו בעצם מפנים מקום חניה לאדם שזקוק לו יותר מאיתנו, ובכך למעשה אנו עוזרים לפתור מכת מדינה שהיא בעיות החניה הפוקדים איזורים רבים ברחבי הארץ. 

מה דורש התהליך?

תהליך מכירת הרכב לפירוק הוא תהליך קצר שלא דורש השקעת מאמצים והקדשת זמן רב אלה קיימות חברות המגיעות עד לבית הלקוח בכל מקום באשר יהיה וגוררים את הרכב בצורה בטוחה ומיידית. גם את התשלום עבור הרכב ניתן לדרוש ולקבל מזומן בעת הקניה.