כל הסיבות להוסיף מכונת משחק ליד החנות שלך

מכונות ארקייד היו הלהיט הגדול של שנות התשעים. ילדים היו מבלים שעות במתחמים סגורים, שכל מה שהיה לעשות בהם הוא לשחק במכונות ארקייד.אז היום כבר יש משחקים מתוחכמים ומתקדמים בכל מכשיר נייד, כמו סמארטפון, או טאבלט, אבל מכונות הארקייד עדיין חיות ובועטות.אז איך מכונת ארקייד יכולה לשפר לכם את העסקים?

אטרקציה לילדים

קניונים מסחריים משתמשים באופן קבוע במכונות ארקייד שונות, כדי לתת תעסוקה לילדים בזמן שאמא עסוקה בקניות. אבל אל תתבלבלו. הנהלת הקניון לא נטשה את הקפיטליזם לטובת סוציאליזם, אלא להיפך – המכונות האלה מפנות לאמא את הזמן, כדי שהיא תוכל לבלות בכיף ולעשות קניות בלי שהילדים יפריעו לה. גם משך הזמן שהילדים מחזיקים מעמד ונשארים בקניון בכיף, מתארך משמעותית בזכות התעסוקה הנוספת שהם מקבלים. לקריאה בנושא מכונות משחק סימולטור

הכנסה נוספת לעסק

אמנם חשוב להעסיק את הילדים ולתת להורים לעשות קניות בשקט, אבל אתם לא נותנים את הבילוי של הילדים בחינם. ההורים משלמים על השימוש במכונה וכך אתם מרוויחים כפליים – גם עושים אצלכם עוד קצת קניות וגם משאירים לכם כסף במכונה (אם המכונה בעלותכם).

תעסוקה למבוגרים

אמנם מכונות ארקייד מיועדות בעיקר לילדים, אבל כל מי שגדל בשנות התשעים ישמח לשחק במכונת ארקייד, שתחזיר אותו לילדות לכמה דקות. אם יש לכם פיצוציה, או פיצרייה ואפילו בית קפה בראש פתוח, מכונות ארקייד יכולות לספק תעסוקה נושפת ללקוחות שלכם, עוד סיבה להשאיר כסף אצלכם בעסק ועוד סיבה להשאיר קצת יותר.

לסיכום, מכונות ארקייד בימינו משמשות בתור מקור נוסף של הכנסה, שאתם לא יכולים לוותר עליו. אם עדיין אין לכם מכונות ארקייד בעסק – צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת! למידע בנושא מכונות ספורט באתר ארקייד