כל היתרונות במזגן עילי

מזגן עילי נחשב לסוג המזגן הפופולרי ביותר בישראל ולא ניתן למצוא כמעט מקום ללא מזגן עילי. אמנם בבניינים גדולים או חדרים רבים יש שיעדיפו מזגן מרכזי, אולם לא ניתן להתעלם מהיעילות והאפקטיביות הקיימים במזגן עילי. 

אמנם קיימים גם חסרונות במזגן הזה, אולם כאשר אתם מחשבים את היתרונות מול החסרונות, זה בהחלט הפתרון שאתם רוצים למיזוג אוויר אצלכם.

כמובן, קיימים סוגים רבים של מזגנים עיליים, חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות, אבל חשוב להכיר את היתרונות הכלליים של המזגן אם אתם בספק באיזה מזגן לבחור. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כל היתרונות במזגן עילי:

מזגן עילי זהו מזגן שמקרר את החדר על ידי יחידת קירור אחת בדרך כלל. ניתן למצוא אותו במגוון גדלים כאשר ההבדל הוא בדרך כלל בעוצמה (כוחות סוס) לחדר קטן למשל תוכלו להסתפק במזגן עילי קטן שמספק אחד כוח סוס. לעומת זאת בחדר גדול יותר אולי תצטרכו 3 כוח סוס כדי למזג את החדר בצורה יעילה. 

היתרון הבולט והמרכזי של המזגן העילי הוא ביעילות שלו. בגלל שהוא ממוקם מראש במיקום הכי נכון בחדר לכן גם המיזוג שלו מדויק ומתאים. זאת לעומת מזגן מרכזי שלא תמיד ממוקם במיקום הרצוי ואז המיזוג מתפשט בצורה לא טובה. כך יכול להיות שחלק אחד בחדר קר מאוד ובחלק השני המיזוג לא בדיוק משפיע. 

היתרון הנוסף שיש למזגן עילי הוא החסכון האנרגטי שלו. בשנים האחרונות יש מודעות רבה לצריכת חשמל נמוכה שמשפיעה משמעותית על הכיס שלכם. במקרה כזה, מזגן עילי מהווה חסכון משמעותי, בפרט אם אתם בוחרים בדגמים שיש להם צריכת חשמל נמוכה. 

 

מגוון רחב של מזגנים תוכלו למצוא באתר של לואו קוסט אלקטריק