אקאנה לחתולים

כיום קיימת מודעות גבוהה ביותר בכל מה שקשור למזון לבעלי חיים. בעיקר נכון הדבר לחתולי בית או כלבים אותם בוחרים לגדל בבית אשר אלו לא יכולים מטבע הדברים להשיג לעצמם את מזונם.

אז כאן יש שורה ארוכה של אפשרויות ושל מזונות מתאימים לחתול או לכלב.  האתגר מתחיל בבחירה הנכונה והמתאימה ביותר אשר זה יעניק את המענה המדויק בהתאם לתנאים הספציפיים של בעל החיים.

> מגדלים גם כלב? וודאי יעניין אתכם גם: מלונה לכלבים באתר כיף לחיות

אקאנה לחתולים – למה זה כל כך טוב?

אקאנה זהו מזון יבש אשר הוא מותאם בצורה ביולוגית והיא מתאימה להתפתחות האבולוציונית של הכלבים ושל החתולים. האוכל אף מותאם באופן מושלם לאנטומיה של מערכת העיכול כאשר הוא מעניק מגוון של רכיבים תזונתיים ממש כמו שהטבע בעצם מעמיד לרשותנו. 

מדובר בהרכב ייחודי המעניק מענה מושלם לדרישות ולצרכים של בעלי החיים כאשר הודות לכך הם מתפתחים טוב יותר והם גם נהנים מבריאות טובה יותר.

ממה מיוצר מזון האקאנה?

את מזון האקאנה מייצרים מרכיבים טריים בלבד כאשר חומרי הגלם המרכיבים את המזון הם כולם מתוצרת מקומית. הייצור הוא גם כן ייצור עצמי הנעשה במטבחי החברה כאשר המטרה היא לשמר עד כמה שאפשר את הערכים התזונתיים של המזון. כך מצליחים לספק לכלב או לחתול את כל מה שהטבע למעשה מייעד להם.

אוכל טוב = חתול טוב

בהרבה מאוד מהמקרים, השינוי במזון אותו בוחרים להגיש לחתול, הוא זה שיהיה אחראי לשינויים הן בהתנהגותו של החתול והן בבריאותו של החתול.

אפשר לומר כי ההשקעה באוכל של החתול היא השקעה שבהחלט מוכיחה את עצמה והתוצאות ניכרות היטב לעין. 

אם משלמים יותר על אוכל ברכישה דרך חנות חיות איכותית, מפיקים מהם יותר תועלת. זהו כלל בדוק. והאוכל האיכותי הוא בדרך כלל זה שעולה יקר יותר אך מעניק תמורה טובה יותר.