מופע על חושי

בתקופה האחרונה חלה עלייה במספר המתעניינים במופעים על חושיים, בעיקר עבור פסטיבלים ואירועים מיוחדים, זאת בשל העובדה שמופעי קסם מושכים יותר אנשים מכל סוג, ולקהל רב באירועים עד מופעים תיאטרליים וקונצרטים.

קסם היא אמנות שנחקרה מאז ימי קדם. זוהי היכולת לעשות דברים שאינם אפשריים באמצעים טבעיים. יכולת על חושית נחשבה מתנה מהאלים וניתן להשתמש בה כדי לבצע ניסים, קסמים ומופעי בידור. בשנים האחרונות, קסם הפך לנושא פופולרי. כיום יש אירועים למבוגרים וילדים שמספקים מופעים על חושיים ומופעי קסמים בצורה מעניינת ומשעשעת. 

אבל קסם הוא לא רק מילה, זה מושג. זוהי דרך חשיבה, תחושה חושית ותפיסה של העולם שכולנו חווים. לקריאה אודות הופעות טלפתיה בזום

בחלק זה, נדון בהופעה של אמני קסם בסוגים שונים של אירועים: מופע על חושי, הופעות חיות, קסמים ומופע טלפתיה: 

קסם הוא צורת הופעה שבה פרפורמר או אמן חושים מופיעים בפני קהל. קסם קיים כבר מאות שנים ותמיד שימש במקור כבידור. ניתן לייחס את צורת האמנות של הקסם למאה ה-15 ולתקופת הרנסנס באירופה, והיא עדיין נהוגה כיום.

אמני קסם משתמשים בכישוריהם כדי לבדר את הקהל על ידי העלמת דברים רק במוחותיהם או בידיהם. הם גורמים לדברים להופיע משום מקום על ידי שימוש בכוח התודעה שלהם או באיזה לא ידוע אחר

"על חושי היא סוג של תקשורת המאפשרת לשני אנשים או יותר לתקשר ללא צורך במגע פיזי." מופע העל חושי הוא דרך מצוינת לגרום לקהל להיות מעורב באירוע שלך, החל מבר מצווה עד יום הולדת או מסיבת חברה. מופע כזה יאפשר לך להגיע אליהם ולעסוק בהם בצורה משמעותית.

לסיכום, מופע על חושי הוא סוג חדש של תקשורת שיהיה חלק מחיינו בעתיד הקרוב. זוהי דרך אינטראקטיבית לדבר עם אנשים, לפרש מסרים ולהעביר אותם בצורה פשוטה באירוע קטן או גדול.