מה נותנים לעובד שעוזב? מתנה קטנה שעושה את כל ההבדל

מה נותנים לעובד שעזב? שאלה זו נשאלת לעתים קרובות על ידי מעסיקים. התשובה לשאלה זו תלויה במדיניות החברה. חברות מסוימות מעניקות לעובדים העוזבים שלהן מתנה קטנה, בעוד שאחרות עשויות להציע בונוס או תגמול כספי.

מתנה לעובד שעוזב

עובד עשוי לעזוב את החברה שלו ממגוון סיבות, הן יכולות להיות סיבות אישיות כמו טיפול בהורים חולים או גירושין, אילו יכולות להיות סיבות לוגיסטיות כמו מעבר למקום מרוחק וזה יכול להיות מסיבות שקשורות לקידום או שינוי מקצוע. אם העובד שלכם עבד אתכם במשך פרק זמן ארוך ואתם רוצים להוקיר לו תודה ולהראות לו שאתם מעריכים אותו תוכלו לעשות זאת על ידי הענקת מתנה.

מתנות פרידה לעובדים היא מחווה שמראה את הערכתך. זה יכול להיות כל דבר, מפרחים ועד כרטיס, אבל חשוב לזכור שהמחווה צריכה להיות מותאמת אישית.

אם אתה חושבים מה לתת לעובד שעוזב את החברה שלכם, אתם יכולים לשקול את האפשרויות הבאות:

שובר מתנה לארוחת בוקר – שוברי מתנה לארוחת בוקר הם מתנה נהדרת לכל אירוע. הם דרך מתחשבת להראות כמה אכפת לך מהאדם עבורו אתה קונה את זה.

אקססוריז למטבח – אקססוריז למטבח יכולים להיות כל דבר שמתקשר למטבח: סירים, קרש חיתוך, סכו”ם, כלי הגשה ועוד. אקססוריז למטבח היא מתנה נפלאה ושימושית לעובד שעזב. ישנם מקומות שניתן להוסיף חריטה או הקדשה.

בקבוק יין ושוקלדים – בקבוק יין וכמה שוקולדים הם מתנה פופולרית כיום. בקבוק יין ושוקולד ניתנים לעתים קרובות כמתנות כדי להביע הכרת תודה, אושר או הערכה. הסיבה לכך היא שקל לתת אותם ואנשים רבים יכולים להעריך אותם.

כמובן שאם בחרתם להעניק את אחת מהמתנות הללו, אל תשכחו לתת גם לתת כרטיס ובו כמה מילים על הדרך שעשיתם יחד ועל הצלחה בהמשך הדרך. כרטיס ברכה יהפוך את המתנה למתנה אישית ומרגשת.

>אולי יעניין אתכם גם מתנות לפסח לעובדים