5  מוצרי סאדו שאתם חייבים לקנות!

אם אתם חובבי סאדו מאזו ואם בא לכם לקחת את המשחק המקדים קדימה למקום קשוח יותר – חשוב שתכירו כמה משחקים שקשורים לסצנת סאדו מאזו או bdsm – משחקים אשר יכולים לעורר את כל החושים ולקחת אתכם הלאה אל משחקי שליטה מצמררים ומרגשים. 

כיום גברים ונשים רוצים לפלפל את חיי המין שלהם או להוסיף אביזרי מין לאקט המיני וכל מי שאוהב קצת כוח, משחקי שליטה, ריסון וקשירה, יכול ליהנות מהמוצרים הבאים: 

מחסומים – מחסומי פה הם 'האלף-בית' של אביזרי סאדו מאזו. מדובר בדרך לשלוט ולרסן את בני הזוג בצורה סקסית, קשוחה ונועזת. 

ריסטריינרים ואביזרי קשירה – דרך נוספת לרסן את בני הזוג ולעשות זאת באופן מקצועי . מדובר באביזרים החל מאזיקים עד ריסטריינרים ומוצרים שאפשר לקשור למיטה, לחבר בבטיחות על הדלת, לחבר למקלחת ולכל מקום אחר שבו רוצים לשחק משחקי שליטה נועזים. 

שוט וספנקרים – מצליפים למיניהם גם אביזרי bdsm באמצעותם אפשר להעניש אחד את השני, או אחד את השנייה. משחקים כאלה נועדו לסאדו מאזו  מגרה וחייתי. ספנקרים או שוט וכל אביזר אחר יכולים לספק לכם התחלה של יחסי מין באמצעות הצלפות רכות או קשוחות יותר. 

סטרפאון – סטראפאון הוא רתמה עם דילדו אותה חוגרים על המותניים. הרתמה מאפשרת החזרה מהנה של דילדו גדול ועוצמתי אחד לשני וכמובן, אחד לשנייה. 

כדי למצוא ולחקור עוד אביזרי מין  סאדו מאזו, ולבחור את המתאים לכם ביותר – היכנסו עכשיו אל קטלוג של חנות סקס באינטרנט באמצעותן תוכלו למצוא את כל הדברים עליהם תמיד חלמתם. מידע נוסף באתר אהבה ותשוקה