5  יתרונות של אי למטבח

בשביל מה צריך אי במטבח, מאיפה זה בא והאם זה באמת נוח. יש לפחות חמישה יתרונות של אי במטבח, כדי לשכנע אתכם בחשיבותו של האי. 

ייבוא רעיונות מחו"ל 

כבר שנים רבות ששינוי צורת הבניה הסטנדרטית והחידושים שמגיעים ממדינות אחרות הביאו איתם את האי למטבח. האפשרות לשילוב אי הן רבות ושימושי האי יכולים להיות שונים מבית לבית וממשפחה למשפחה וכמעט בכל דירה ובית אפשר לשלב אי במטבח. כדי להבין האם כדאי צריך לבדוק את צרכי המטבח והשימושים שלו. אי יכול להוות שטח עבודה נוסף, יצירת הפרדה בין מרחבים, פתרונות אחסון ואזור בישול נוסף, אפשר לשלב באי מספר אלמנטים כך שיהיו כמה פתרונות. 

פינת האוכל המשפחתית כחלק בלתי נפרד מהמטבח

תרבות המטבח הפתוח הפכה את כל שטח הפנאי של המשפחות ליחידה אחת הכוללת מטבח, סלון ולעיתים פינת אוכל. כדי ליצור הפרדה בין פינת אוכל גדולה המשמשת לארוחות גדולות לפינת אוכל יום-יומית אפשר להוסיף אי שיצור מעין הפרדה בין המטבח לשטח הציבורי והאי ישמש כשולחן אוכל נוסף. 

עוד ארונות, מגירות ושטח

אותו האי שמשמש שולחן יכול לשמש גם כמשטח עבודה נוסף לבישול, עם ארונות לאחסון מתחת. בתכנון מוקדם אפשר להעביר נקודות גז, חשמל ומים ואפשר לשלב באי תנור, כיריים וכיור נוסף כך שבאותו מטבח אפשר להגדיל את שטח העבודה ואפילו לאפשר לכמה אנשים לבשל בו זמנית.

עיצוב אישי שאין כמותו

אי הוא הזדמנות ליצור ייחודיות וטביעת אצבע אישית לדירה או לבית שהיא רק שלכם. הוספת אי מאפשרת לכם להחליט על גודלו, שימושיו, מיקומו. הוא יכול להשתלב עם ארונות המטבח או עיצוב שונה, שהוא נקודת צבע ועיצוב שונה ומעניינת. מידע נוסף באתר https://www.nir-zvi.co.il