4 רעיונות עבור מתנה ליולדת

לידה זו בשורה משמחת וכל הסובבים את היולדות, מחפשים מתנות מקוריות כדי לשמח אותה ואת הרך הנולד. 

מתנות ליולדת 

החשיבה היא לרכוש פריטים אשר יקלו על היולדת ביום יום. כורסת הנקה מאתר בייבי לי תהיה מתנה נפלאה כיוון שהיולדת יושבת עליה בנוחות רבה עם התינוק והוא יונק פעם מימין ופעם משמאל. מדובר בכורסה אוורירית, נעימה הכוללת ריפוד ייחודי ולכן אפשר לשבת עליה פרקי זמן ארוכים בהנאה מלאה.

אופציה נוספת היא רוקר שזו מעין נדנדה קטנה, ברגע שמניחים בה את התינוק הוא מתנדנד באופן עצמאי על פי המשקל שלו והוויברציות האלו מעניקות לו תחושה מאד נעימה ומרגיעה. אפשר לרכוש רוקר בכל צבע של ריפוד שמשתלב עם גווניו של החדר.

שטיח הוא גם אפשרות מצוינת למתנה שנשארת זמן רב ותמיד יזכרו מי רכש אותו. ההיצע הנרחב של השטיחים מאפשר רכישות של מוצרים יפהפיים ויוצאי דופן ביופיים. 

צעצועים לתינוקות 

הצעצועים מפתחים מאד את החשיבה של התינוקות, המוטוריקה והקוגניטיביות ולכן זה רעיון נפלא לרכוש עבורם דרך הקישור הזה כמה סוגי צעצועים כך שבכל פעם יפתחו לו את הגירויים על ידי ראיה, אחיזה ומשחק בצעצועים אחרים בשלל צבעים חיוניים.

לנחשוש שמניחים סביב המיטה יש כמה מטרות, הוא מגן על התינוק כך שהוא לא יקבל מכה מאחת הדפנות של המיטה, אפשר להעביר אותו לשטיח וכך זה נמצא סביב התינוק בשלבים הראשונים שהוא בוחן את חלל החדר ועם הזמן הנחשוש הופך לחבר מאד טוב שלו. לכן גם זו אופציה לקנייה של מוצר נהדר הקיים בכמה צבעים מדליקים.

ילדים מאד אוהבים חיות ולכן אפשר לחשוב גם על קישוטים בדמויות של חיות ותולים אותם בכמה מקומות ברחבי החדר להנאתו הרבה.