10 רעיונות להרמת כוסית במשרד מיוחדת

מספר פעמים בשנה מרימים כוסית בכל משרד ממוצע. למעשה הכינוי של "הרמת כוסית" זוהי הגדרה מכובסת למסיבה נחמדה ומהנה עבור כל עובדי המשרד.

אירוע הרמת כוסית דורשת היערכות מוקדמת על מנת שהכול יעבור באופן מוצלח, בקלות ובהנאה להנאת כל המשתתפים. חברת קאנאפס תשמח לעזור בתכנונים!

להלן 10 רעיונות להרמת כוסית במשרד:

  1. בחרו נושאלא כולם מודעים לכך אך ברגע שאתם בוחרים נושא, הרבה יותר קל לתכנן את התוכנית לאירוע כולו. בהתאם לנושא, תתאימו את הצבע של האירוע, את הכיבוד שתגישו ועוד.
  2. קשטו את החלל בהתאםקישוט החלל בהתאם לנושא שבחרתם. כך תיווצר אווירה הרצויה כבר בכניסה לאולם.
  3. בחרו בצבעים מוביליםבמסיבות המתקיימות לקראת חגים או בחג עצמו, מומלץ ללכת על צבעים המתאימים לאותו חג. לפסח, צבעים לבן וזהב. לראש השנה אדום וירוק וכדומה.
  4. התחשבו בתקציב – חשוב מאוד להיצמד לתקציב הנתון ולתכנן בהתאם אליו את כל התוכנית כולה.
  5. סגרו עם הספקים מראשכאשר אתם מתכננים הרמת כוסית במשרד בתקופת החגים, אז הביקוש גדול והחברות סביבכם מבקשים כולם 'לעשות עליכם קופה'. חשוב שתסגרו מראש עם הספקים אותם אתם רוצים באירוע שלכם. אתם לא רוצים להיתקע בגלל שהגעתם מאוחר מידי.
  6. בחרו חלל מתאים לאירועאם אתם רוצים לעשות את האירוע במקום העבודה, בחרו את הקפיטריה או את המרפסת ונסו ליצור שם אווירה לא מחייבת ולא כזו שהיא כמו בעבודה.
  7. שברו את הקרחלא די לתכנן את האירוע מבחינת הכלים, התוכניות והקישוטים. אתם צריכים לחשוב גם על פעילויות שישברו את הקרח ויחממו את האווירה. זה יכול להיות קריוקי, זה גם יכול להיות דוכן צילום או אפילו מוסיקת רק משובחת.
  8. שי לעובדיםהקפידו להעניק משהו לעובדים בסופו של האירוע. השי ישדרג את התחושה הטובה של העובדים ויעניק להם תחושה טובה.
  9. הוסיפו גימיקיםכובעים, משקפיים מצחיקים, קשתות לשיער וכל הגימיקים הללו עשויים לשדרג ולתרום רבות לאווירה של האירוע.
  10. עיתויהעיתוי של האירוע חייב להיות לא על חשבון הזמן הפרטי של העובדים כדי לשמור על האווירה הטובה.