10 משחקי השולחן המצליחים בכל הזמנים

בעולם הפנאי והספורט ישנו מגוון רחב של שולחנות משחק שממלאים את זמן הפנאי בהנאה משותפת עם משפחה וחברים. כשרוצים לקנות שולחן משחק מבין כל מגוון השולחנות, צריך לבחור את סוגו של השולחן, האם הוא שולחן לשימוש חיצוני וחשוף לאקלים שבחוץ, או שולחן לשימוש פנימי וקליל שממוקם בתוך הבית.

משחקי שולחן מגוונים

אצלנו ב"מנה ספורט" יש מגוון של שולחנות. שולחן פינג פונג/טניס שעשוי לרוב ממשטחי עץ בדיוק כמו השולחנות המקצועיים. בנוסף, ישנם שולחנות גלגלים שמאפשר ניידות קלה. משחק שולחן נוסף הוא סנוקר ביתי/ביליארד שמשחקים אותו עם כדורים ומקלות עץ שמיועדים לכך. בתוך קטגוריית הביליארד ישנם שני משחקים פופולריים והם פול אמריקאי וסנוקר. אלו הם סוגי משחק של ספורט מקצועני, אך אנשים רבים עוסקים בהם לבילוי משותף שלהם יחד עם חברים ומשפחה.

אצלנו תמצאו גם- שולחנות משחק למוסדות שונים כגון בתי ספר, מועדוני נוער ועוד. אלו מאפשרים ליהנות בדרך יוצאת מן הכלל יחד מאווירה חברתית ותחרותית. ישנו מגוון שולחנות שולחן כדורגל,  שולחן טניס, הוקי אוויר וסנוקר. מכיוון ששולחנות אלו ישמשו קבוצות רבות של אנשים, החובה היא שהוא יהיה עמיד ואיכותי ביותר.

הוקי אוויר הוא משחק שולחן בו המטרה היא להבקיע כמות גולים בשער היריב מה שדומה למשחק הוקי קרח. בשני קצותיו יש שערים. שולחן כדורגל הוא משחק נוסף המבוסס על עקרונות משחק הכדורגל, יש בתוכו שתי קבוצות של בובות על המוטות והמטרה היא להבקיע הכדור לשער היריב. ישנו מגוון של שולחנות- לצהרונים, צימרים, מוסדות שונים ועוד. שולחן זה מתאים אף לילדים יחד עם משפחה וחברים. זהו אחד השולחנות האהובים ביותר על הציבור.

לאחר שקראתם על משחקי השולחן המצליחים בכל הזמנים שתמצאו אצלנו, ישנם דברים חשובים שצריך לדעת כשבוחרים שולחן משחק- סוג השולחן, ביתי או מקצועי, מקום עבור השולחן, מרחב מספק לקהל וכמה כסף תרצו להשקיע. יחד עם זאת, תוכלו למיין באתר את השולחנות לפי שם היצרן, טווח מחירים ועוד והכל- בהתאם לצרכים שלכם, חשוב לזכור שעל איכות לא מתפשרים!