תקני איזו – כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן

עולם הISO הוא עולם כל כך מורכב, ונדמה שבכל פעם שמישהו מעוניין להכנס לנושא הזה ישנה הרתעה בשל המורכבות של תקני איזו השונים שחשוב שיכירו כל בעלי העסקים. יחד עם זאת, אפשר לתמצת את הנושא לראשי הפרקים הרלוונטיים עם הסבר קצר על מיהו ארגון הISO ולמה הוא כל כך חשוב לנו.

תקני iso והעולם שביניהם

למי שלא יודע ולא מכיר, ארגון ISO הוא ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו הוא הגדרה של תקן תעשייתי, מסחרי ובינלאומי. האיזו משמש כסמכות עליונה לצורך רישום תקן והוא עושה זאת דרך גופים וארגונים שונים ועל סמך נהלים ברורים.

תקני איזו הם תקנים הממנהלים איכות ובכך מיועדים לצורך הגדרה של דרך פעולה ויעדים ליישום. כל עסק זקוק להם, לא משנה מה גודלו, ולא משנה במה הוא עוסק.

את התקנים קובע ארגון התקינה הבינלאומי והם חייבים להיות מבוססים על מערכות ניהול איכותיות. התוקף של כל תקן הוא לשנה אחת בלבד והוא מתחדש בהתאם למבחן הסמכה ייחודי הנקבע על ידי ארגון התקינה הבינלאומי.

תקני iso הם תקנים התקפים למגוון נרחב של כל תחומי העיסוק ועל כן קיימים מהם אינספור, כאשר הם מחולקים למגוון רב של תחומי פעילות אלו ואחרים. כמובן, שזה ללא קשר לאותם תקני איזו הכלליים.

התקן הכללי עוסק באבטחת איכות בעיקר, ואבטחות מידע שאותם קל להתאים לכל עסק. התקן הספציפי מתחלק בהתאם לסוגי העסקים, התחומים השונים, תתי התחומים ושאר הקטגוריות.

מדוע חשוב שתלווה אתכם חברה מקצועית לייעוץ תקני איזו

התקנים המוכרים הם ISO9001 ותקן 140001 כאשר ה9000 הוא לניהול איכות וה14001 הוא תקן לניהול. תקן ISO27001 הוא תקן איכות סביבתי המסווג על פי תחומי פעילות ענפיים.

חברה מקצועית בתחום ISO אחראית על יישום התקנים בארגונים ובמוסדות השונים. החברה מלווה את הארגון מתחילת התהליך ועד רגע ההסמכה ופועלת מול הנציגים באופן הבירוקרטי הראוי על מנת שתהליך הבטחת האיכות יהיה חלק, מושלם וקל ככל שניתן עבור הארגון.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקבעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת במוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.