צמוד קיר – למה הם עדיפים על גופי תאורה בולטים?

כל התחום של גופי תאורה מאוד התפתח בשנים האחרונות. אם בעבר התאורה הייתה בעיקר פונקציונלית, היום מדובר בחלק מרכזי בעיצוב הבית. תאורה נכונה ומותאמת אישית, יכולה לשנות לחלוטין את כל התחושה בבית. היא יכולה להאיר נקודות מסוימות בבית, ליצור משחקי אור וצל מעניינים וכמובן להוסיף לאווירה הרצויה בחדר. ניתן היום למצוא מגוון רחב של גופי תאורה שונים, אשר יכולים להתאים לכל חדר ולכל סוג של עיצוב. גוף תאורה צמוד קיר, נחשב למשל, לאחת האופציות הטובות ביותר עבור חללים קטנים. אם חדר העבודה שלכם ממוקם בחצי חדר קטן וצפוף, עדיף לא להעמיס עליו באביזרי עיצוב מיותרים, אלא להסתפק בעיצוב נקי ואסתטי יותר. תאורה צמודת קיר תהיה האופציה המועדפת, היות והיא תעניק לחדר מראה יותר מרווח ולא תתפוס מקום מיותר.

צמוד קיר או גדול ובולט? כיצד לבחור את גופי התאורה הנכונים עבורכם?

גופי תאורה צמודי קיר נחשבים כאמור לאחת האופציות הטובות ביותר עבור חללים קטנים וצפופים יחסית. כמובן שניתן להשתמש בהם גם בחללים גדולים יותר, אך היתרון הכי גדול שלהם הוא העובדה שהם אינם תופסים מקום רב. מסיבה זו בדיוק, נוטים להשתמש בהם בשירותים, בחדרי רחצה, במסדרונות ובנקודות מסוימות שמעוניינים להאיר בבית. ניתן למשל להשתמש בגוף תאורה צמוד קיר בתור תחליף למנורת לילה, כדי לחסוך במקום ולוותר על הצורך להציב שידה ליד המיטה. גופי תאורה גדולים ובולטים יותר, יכולים למשל להתאים לסלון ענק ומרווח, היות והם יכולים להוות אביזר עיצובי בפני עצמו. אך אם מדובר על סלון יותר קטן וצנוע, עדיף להתקין מספר גופי תאורה צמודי קיר, וליהנות מסוגי תאורה שונים בהתאם לצרכים שלכם. מדובר על תאורה שמוסיפה סטייל ואלגנטיות לחלל הבית, טאצ' מיוחד ואווירה שלא ניתן לייצר בשום צורה אחרת.

לסיכום, כל התחום של תאורה לבית הפך למאוד פופולארי בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים התחילו להבין את המשמעות והחשיבות של בחירת גופי תאורה שנכונים עבור הבית שלהם. לכל גוף תאורה יש את הייחודיות שלו, ולכן גוף תאורה צמוד קיר למשל, יתאים בצורה מושלמת לחדרים קטנים יותר.

אולי יעניין אותך גם מנורות עמידה