ציוד לבריכות נוי – ככה תתחזקו את הבריכה שלכם

המאמר באדיבות https://toolman.co.il

אחד הטרנדים הכי מדהימים בשנים האחרונות בבית הישראלי הוא ללא ספק בריכת נוי לבית. מי לא אוהב לבוא הביתה ולעצור הכל, להיכנס לשקט ולהירגע מהיום יום. אחד הדרכים הכי מעולות לעשות זאת, זה באמצעות בריכת נוי, שתספק לכם שקט, רוגע ומדיטציית זן. בבריכת הנוי שלכם, תלוי בגודלה וביכולות שלכם תוכלו לגדל מגוון דגים מיוחדים ביותר, תוכלו לגדל פרחי לוטוס מרהיבים ביופיים ועוד פרחים וחיות נוספות. על מנת שכל היופי הזה יתרחש בביתכם ויישמר לאורך זמן, יש לדאוג ולתחזק את הבריכה כדי שלא תייפגע. במאמר הקרוב ניתן לכם טיפה ביום כיצד לתחזק את הבריכה שלכם, איזה ציוד לבריכות נוי אתם צריכים וכל מה ששאי פעם חשבתם בקשר לבריכות נוי.

משאבה איכותית

מים חייבים תזוזה, חייבים תנועה, זאת על מנת שיכולו להתחדש ולהתנקות מהזרמים והשינוי שחל בתוכם. על מנת לוודא שהמים יהיו בתזוזה, יוציאו את הלכלוך החוצה ובכך יישמרו על מים נקיים וטהורים, מומלץ מאוד להשקיע כמה שיותר במשאבה ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אתם ניגשים למלאכת חקירת המשאבה שאותה אתם מייחלים לרכוש, יש לבדוק כמה דברים. אחד מן הדברים הוא כמות המסננים שבה, את היכולת שלה לסנן בין עיקר וטפל, ובכך לשמור על רמת ניקיון גבוהה מאוד בתוך הבריכה. כמו כן מומלץ מאוד לרכוש משאבה כזו שיכולה לעבוד שעות ברציפות, ללא שום צורך לכבות אותה ואחת שתעבוד במשך שנים רבות ותתן לכם ראש שקט לגבי בריכת הנוי שלכם.

יריעה מלמעלה

אחד המוצרים החשובים ביותר לבריכת הנוי שלכם, על מנת לשמור עליה נקייה ונעימה הוא יריעה טובה מלמעלה. יריעה שכזו שומרת על המים נקיים, נעימים, בטמפרטורה הנכונה, ובכך גם מונעת ממזיקים להיכנס ושומרת על הבריכה נקייה ונעימה.

תכשיר נגד ירוקת

אחד מן המוצרים החדישים ביותר שמאפשרים לבריכת הנוי שלכם להיות נקייה, נעימה, טהורה הוא תכשיר נגד ירוקת. התכשיר משמיד את התאים של האצות תוך כמה ימים,  והינו רשום אצל הסוכנות להגנה הסביבה, הינו בטוח לבריכות, מזרקות וכו'.