עלות בניית ממד בבית פרטי

עלות בניית ממד בבית פרטי

כשמחשבים עלות בניית ממ"ד בבית פרטי, יש לקחת בחשבון עלויות כמו של כל חדר אחר: נורות, חשמל, צביעה ותשתיות מגורים בסיסיות. בנוסף לאלה, קיימות תשתיות בטחון שחשוב לשים לב אליהן במהלך חישוב עלות הפרויקט. תשתיות אלה כוללות את סל ההגנה המלא מפני אסונות במהלך מלחמה.

התקנת תשתית הגנה רצפתית

תשתית הגנה זו מיועדת להגנה מפני תקיפות אב"כ. היא תותקן על ידי פתיחת רצפת הפרקט או הבלטות. במידה והרצפה עשויה בטון הוא ייחצב. המטרה היא להגיע למצע הרצפה, שומשום או חול, ושם – להטמיע את חומרי ההגנה מפני תקיפות אב"כ.

התקנת תשתית הגנה בדמות חלון ודלת

החלון והדלת המקוריים של החדר יוברגו החוצה. במקומם יותקנו חלון ממד ייעודי עם לוחות פלדה להגנה קדמית ודלת פלדה עם מנעול דסקית. למעשה זה לא באמת מנעול אלא אביזר שמשמש כידית פתיחה מבחוץ וכאמצעי נעילה לאחר הסגירה מבפנים. הסגירה לפני הנעילה מבוצעת על ידי ידית שנמצאת בתוך החדר. לא ניתן לנעול דלת זו מבחוץ.

התקנת לוחות פלדה ברחבי פנים החדר

קירות החדר ייעטפו בלוחות פלדה להגנה עליו. לוחות הפלדה יבלמו תקיפת טילים שבאה מבפנים, כזו שפגעה בבית סמוך, וממשיכה מתוכו לבית שלכם. עלות הלוחות היא הגבוהה מכולם והיא גם משתנה בהתאם לגודל החדר, משום שמדובר בעיטוף כל הקירות בחדר באותם לוחות על מנת שכל מקום בו יהיה בר-הגנה בפועל.

התקנת עצים על הקירות

לבידי עץ עם סיבי זכוכית להגנה נוספת על כל קיר. אלו לבידי עץ מעוצבים שיכולים לשמש גם כאמצעי חיצוני סופי. מי שאינו מעוניין בכך יוכל להמשיך לשלב התקנת גמרים בו לבידים אלה ייצבעו.

התקנת גמרים, צביעות וחשמל

צביעת קירות העץ בצבע המועדף עליכם והתקנת נורות ותשתיות חשמל, שקעים וכל מה שנדרש למחיה מעשית לתקופה ארוכה בחדר הממד.

התקנת רצפת פרקט

השלב הסופי בבניית הממד. במהלכו, תותקן רצפת פרקט שתשמש את הדורכים בחדר זה. הרצפה מבוססת על פרקט איכותי ועמיד שישמש את הדיירים במהלך תקופת השהות בחדר. ניתן לבחור מגוון רחב של פרקטים המתאימים לעיצוב שנוצר בחדר המוגן החדש. חשוב להסדיר ממד בכל בית בו הוא חסר!

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים ם

אולי יעניין אתכם?

Main
jones

לא יודע מה לקנות לאישה שלך? אספנו כמה מתנות מדליקות שיפתרו לך את הבעיה

אחת הבעיות הנפוצות בעבור גברים היא להחליט איזו מתנה לקנות לאישה. זה לא משנה אם מדובר על יום האהבה, יום הנישואין או יום הולדת. כמעט תמיד גברים מתקשים להחליט במה לבחור ולהבין איזה מתנות לאישה כדאי לרכוש.  

קרא עוד »
Main
jones

צו פתיחת הליכים – למי זה נוגע וממה יש להזהר

מצב של צו פתיחת הליכים יהיה רלוונטי עבור אנשים שהבקשה שלהם לחדלות פרעון התקבלה. בסיטואציה הזו צפוי להיקבע גובה החזר חודשי וזאת בכדי לסיים עם החובות של החייב ולעשות זאת בצורה כזו שתאפשר לו לפתוח דף חדש. בכל

קרא עוד »
Main
jones

10 רעיונות מדליקים לצילומים ביום החתונה

צילומים ביום החתונה הם מזכרות חשובות ויקרות מיום האירוע. אבל כדי שיהיו לכם צילומים מרגשים באמת, כדאי לחשוב איך יוצרים סשן צילומים מקורי, שיהיה רק שלכם. אז קבלו 10 רעיונות שיעזרו לכם ליצור אלבום תמונות מיוחד ליום החתונה.

קרא עוד »
גריל גז
Main
jones

איך לבחור גריל

המאמר באדיבות  ארגמן4יו אתם מחפשים את הדרך שתהפוך את המרפסת שלכם לחלק אינטגרלי מהבית? נמאס לכם מהעובדה שאתם לא מנצלים אותה כמו שצריך? רוצים להוסיף עוד אופציות מבחינה קולינרית לארוחות המשפחתיות שלכם? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים

קרא עוד »
קרטון גלי
Main
jones

קרטון גלי – לכיסוי משטחים ואריזת רהיטים

כיום ניתן לקנות קרטון גלי במחירים מעולים ותוכלו לעשות בו שימוש למגוון צרכים שונים. בין הפופולריים ביותר ניתן לציין סיכוי משטחים בעת שצובעים את הבית או לשם אריזה של רהיטים ומניעה של נזק. בכל מקרה, דעו לכם כי

קרא עוד »
חימום תת רצפתי חשמלי
Main
jones

חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר לכם ליהנות מרצפה חמה בחורף. הטמעת אביזרי החימום קלה ופשוטה ונעשית מתחת לבלטות שלכם על ידי אנשי מקצוע. התשתית מאפשרת לכם מעין תנור מתחת לרגליים בטמפרטורות שאתם מווסתים. שימוש בתשתיות בחורף מאפשרת לכם

קרא עוד »