מחסן גינה עודפים: להבטיח מוצר איכות במחיר נוחות

כשמתכננים הצבה של מחסן גינה בחצר, מומלץ לתכנן, בראש ובראשונה את התקציב לפרויקט. ההמלצה שלנו היא לא להתפשר על פחות ממחסן חדש, מחנות מוצרי בית ייעודית. ברם, במחיר לא יקר. כיצד ניתן לעשות זאת? באמצעות איתור מחסן גינה עודפים. מיד נפרט מהו מחסן גינה עודפים, ומהו היתרון שלכם כצרכני מוצר זה.

מהו מחסן גינה עודפים? כל מה שרציתם לדעת על מחסן חדש במחיר מציאה

בציוד בית, בדומה לתחום הביגוד, המוצרים הנמכרים מחולקים לסדרות ייצור. כאשר החנות מחליטה להחליף פריט מסוים בפריט אחר, עליה להוציא את הנוכחי ממכירה, לפני שהיא מטביעה מחיר על החדש. פריט זה, שעומדת להתבטל לו המכירה, נקרא פריט עודפים, משום שהוא פריט עודף שאינו נמנה עוד על מצבת המוצרים השגרתיים למכירה. בשל כך, הנהלת החנות תקדם את מכירתו עד תום לוח הזמנים שנקבע להוצאתו מהמגוון. באותם ימים, המחיר של מחסן גינה עודפים יהיה נמוך ממחירו של מחסן גינה רגיל, על אף ששניהם חדשים ובשניהם לא נעשה כל שימוש.

כיצד אנו, כלקוחות, יכולים לדעת אם בחנות מסוימת יש מחסן גינה עודפים?

בכל חנות שמוכרת מחסני גינה יש מחסני גינה שמוצאים למחלקת עודפים. השאלה הנשאלת היא מתי זה קורה, ומהם הזמנים בהם ניתן לקבל מחיר טוב עבורם? התשובה היא פשוטה מאד: אתם תיווכחו שכך קורה! כשחנות מעמידה מוצר כמוצר עודפים היא קודם כל מעמידה אותו בפרונט, ומקדמת את מכירתו. באולם התצוגה אתם תראו את המחסן עומד בנוי, עם כל הפיצ'רים שלו, ותוכלו לבקש לרכוש מארז חדש זהה למה שראיתם.

כיצד מומלץ לבחור מחסן גינה במידה ובמחלקת העודפים ישנן כמה אפשרויות?

אנו ממליצים לבדוק, קודם כל, כמה מקום פנוי יש בחצר שלכם, וכמה מתוכו תהיו מעוניינים להקדיש למחסן? שנית, יש לבדוק האם פונקציות מסוימות נדרשות במחסן שלכם או לא. האם אתם צריכים חלון במחסן, או שאתם לא זקוקים לו? האם על המחסן להיות רחב או צר? שווה ממד בארבע קירותיו? על פי נתונים אלו תוכלו להשכיל לבחור מחסן גינה עודפים על פי מה שנדרש עבורכם וליהנות מהתקן אחסון ייחודי.