מה עושים בבדק בית?

המאמר באדיבות חברת מולטיטן

בדיקת בדק בית היא אחת הבדיקות שממש לא כדאי לוותר עליהם לפני שרוכשים נכס למגורים. גם כאשר מדובר על זכירות למשך זמן ארוך, מומלץ מאוד לבקש גם את הבדיקה המקצועית שתוודא כי הבית הינו תקין לחלוטין. כלומר, התשתיות כולן מסודרות כראוי והכול אמור לזרום למישרין.

כאשר אנחנו באים לראות דירה חדשה, אנחנו בדרך כלל רואים רק את היתרונות. כי זה מה שבעל הדירה מנסה להציג לנו. הבית נראה מושלם, נקי, מטופח ולא תמיד נוכל להבחין אם ישנה בה בעיה כלשהי. רק אם ישנם דיירים קודמים שכבר התגוררו בדירה הם יספרו לנו את כל האמת על הבית, נוכל לדעת האם אכן הבית הוא משולם כפי שהוא נראה.

בדיקת בדק בית מגלה את כל ה'הפתעות'

כאשר אנחנו בוחרים לעשות בדק בית אמצעות אנשי מקצוע אשר זה תחום ההתמחות שלהם, אנחנו למעשה יכולים לקבל תמונה על מה שקורה מתחת לפני השטח בבית. הבדיקה של אנשי המקצוע היא בדיקה מקצועית ומקיפה במיוחד ורק הם מסוגלים אכן להגיע לרמת דיוק כזו ולבדיקה בצורה יסודית שכזו.

אנשי המקצוע מתחום בדק הבית מצוידים בכל הציוד הדרוש ובכל מה שצריך על מנת לבדוק לעומק את כל מה שמתחולל מאחורי הקירות, מתחת לריצוף ואף מחוץ לבית מבחינת תכנון נכון של השתיות. הבדיקה המקצועית היא זו שמעלה התוצאות הכי מדויקות והכי נכונות.

לא פעם אנשים מתפתים להיכנס לדירה רק על סמך ההבטחות של בעל הנכס כי הכול תקין והכול חדש ופועל היטב ורק לאחר תקופת מגורים במקום הם מתחילים אט אט לגלות את המקומות הבעייתיים ואת הנקודות הדורשות תיקון.

פותרים את הבעיות מראש

לאחר שאנחנו מבצעים בדיקה מקצועית בעזרת אנשי מקצוע של בדק בית, אנחנו גם יודעים מה יש לתקן ומה צריך לעשות על מנת שהבית אכן יהיה מושלם מבחינת התשתיות.

רק באופן כזה אנחנו יכולים להיות רגועים כי אכן הבית שירת אותנו היטב לאורך זמן ולא נסבול מבעיות  שונות שיצוצו לנו בהמשך.

לסיכום, אין להתפתות לרכוש נכס ללא בדיקה מקצועית.