השחרת חלונות בלייזר, האם זו השיטה המומלצת?

אם הגעתם למאמר הזה, אתם וודאי כבר בטוחים שאתם מעוניינים להכהות את חלונות הרכב. אתם בטח רוצים אווירה אינטימית יותר ברכב, וכן הגנה טובה מפני קרינת גלי השמש, שמזיקים גם כשהרכב חונה וגם כשאתם נמצאים בנסיעה והשמש מקרינה על הנוסעים, גם הריפוד דוהה יותר מהר. ועוד לא דיברנו על המזגן שעובד קשה בגלל החום הנכנס, ומבזבז יותר אנרגיה ויותר דלק. בקיצור אתם בקטע, ואתם הולכים על זה. השאלה היא רק באיזה סוג של "הכהיה" לבחור? יש השחרה הנעשית בעזרת ציפוי על החלון, וישנה את השיטה האלקטרו-כימית שהשם הנפוץ שלה הוא – צביעה בלייזר. השיטה בטוחה לחלוטין והיא מאושרת על ידי משרד התחבורה, כמובן רק במידה והדבר נעשה במכון מקצועי ומוכר, ובאופן בטיחותי.

איך זה עובד? 

תהליך ההשחרה נעשה קודם כל באמצעות פירוק החלונות באופן מקצועי וזהיר, כלומר, קחו בחשבון שהתהליך לוקח זמן והוא לא נעשה מידית, (ככה זה כשעושים טיפול רציני באוטו). לאחר מכן מורחים על החלונות צבע משחיר /מכהה, מכניסים אותם למכונה מיוחדת המיישמת את שיטת הלייזר ועל שמה נקראת השיטה – השחרת חלונות בלייזר. לאחר מכן מחזירים את החלונות למקומם. ואתם נהנים מחלונות כהים לרכב לצמיתות, על כל המשתמע מכך. המחיר נע בין 250 ל-2700 ₪ להשחרה, תלוי מה היקף ומורכבות העבודה, ומה סוג הרכב.

הטוב שבשיטה

  • השיטה מומלצת במיוחד לאלו שאוהבים צביעה טובה שתחזיק מעמד לתמיד.
  • ניתן להשתמש בשיטה זו לכל סוגי הרכבים: פרטיים, תעשייתיים, רכבי יוקרה וספורט.
  • התהליך מאושר על ידי משרד התחבורה.
  • הצבע לא דוהה עם הזמן.
  • הצבע לא מתקלף ולא נשרט.

על מה להקפיד כדי שאכן תקבלו את מרב התועלת מהתהליך:

  • מכיוון שמדובר בדבר מורכב שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לזכוכיות הרכב, יש למסור לחברה מקצועית, אשר יש לה את הכלים המתאימים, והתוכנה החדשנית ביותר ליישום יעיל ואפקטיבי של החומר.
  • בדקו שרמת ההשחרה היא ברמה שאכן מאושרת על ידי משרד התחבורה, ולא מדי שחור, כי התהליך הוא בלתי הפיך. אחרת, תצטרכו להחליף חלונות.

ההשחרה לא מפריעה להביט מבפנים כלפי חוץ, ולכן אנו יכולים לאחל לכם, שיהיה לכם נוף מדהים בחלונות.

למידע נוסף על השחרת חלונות