אקאנה

רוצים להעניק לחיית המחמד שלכם את הטוב ביותר? רוצים לדאוג להם מבחינה בריאותית, אך חשובה לכם לא פחות רמת ההנאה שלהם מהאוכל? חברת אקאנה מציעה מוצרי מזון מצוינים לכלב ולחתול שלכם.

מזון לחיות מחמד

כל אחד ואחת מאיתנו שיש בבעלותו חיית מחמד – בין אם זה כלב או חתול, מעוניין להעניק לו את הטוב ביותר. בין אם זה מתבטא ביחס שאנו נותנים לו, בכמות הזמן שאנו משקיעים בו וכמובן במזון שאנו נותנים לו.

סוג האוכל שאנו בוחרים לתת לחתול או לכלב שלנו – עשויה להשפיע לא רק על רמת ההנאה שלהם מהאוכל, אלא גם להשפיע על מצבם הבריאותי ועל ההתפתחות שלהם.

כאן חברת אקאנה נכנסת לתמונה. החברה מציעה פתרונות אוכל מעולים, שמשלבים את כל אבות המזון החשובים להתפתחות תקינה של חיית המחמד שלכם, ומצד שני החברה דואגת להשקיע בטעם איכותי של המזון. אחד היתרונות המרכזיים של מוצרי החברה, הוא בארצות החומרים שבה היא משתמשת: חומרים טריים שמסופקים מדי יום לעשרות מפעלים שמייצרים את המזון שהכלבים והחתולים שלכם כה אוהבים.

אוכל מותאם ביולוגית

חברת אקאנה עתירת הניסיון, הגיעה לנוסחה המנצחת שמשלבת את הטעם הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם – תוך כדי שילוב עקרונות המזון החשובים ביותר לחיית המחמד שלכם. במילים אחרות, החברה משלבת בצורה אותנטית את המזון המתאים ביותר מבחינה ביולוגית לכלבים וחתולים (תזונה שמבוססת ברובה על בשר ועיקר מרכיבה הוא חלבונים), ומעניקה לכלב רכיבים תזונתיים נוספים שחשובים להתפתחות הכלב: נוגדת חמצון (שמסייעים לחזק את המערכת החיסונית של החיה), סיבים תזונתיים (שמחזקים את מערכת העיכול) ועוד עשרות ויטמינים שמסייעים לחיזוק כלל המערכות בגוף החיה.

האפשרות להעניק לכלב שלכם או לחתול שלכם,מוצר שמשלב את רכיבי המזון החשובים ביותר מבלי לפגוע באיכות הטעם – מאפשרת לכם להעניק לכלב ולחתול שלכם את הטוב ביותר! החברה מספקת מוצרים המותאמים לסוג החיה, ונותנת דגש גם לגיל החיה: אוכל שונה לגורי כלבים מאשר האוכל שמקבלים כלבים בוגרים.

תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהכלב או החתול שלכם מקבל את הטוב ביותר!